شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان تاکید کرد: تشکیل قرارگاه عملیاتی مدیریت مخاطرات طبیعی

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان تاکید کرد: تشکیل قرارگاه عملیاتی مدیریت مخاطرات طبیعی

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 08:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: قرارگاه عملیاتی مدیریت مخاطرات طبیعی برای بهره برداری در هنگام ضرورت در گلستان تشکیل شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در همایش ملی تجربه نگاری و آینده پژوهی مدیریت مردم نهاد مخاطرات طبیعی با تاکید بر سیل اظهارکرد: یکی از تعاریف بسیج حضور در کنار مردم و مدیریت مشکلات به دست مردم است تا از این، طریق موانع را از پیش رو برداریم.

 

وی با بیان اینکه بسیج یعنی حل مشکلات با همکاری مردم، افزود: در سیل سال گذشته مردم در کنار دیگر دستگاه ها و نیرو های نظامی و انتظامی جلوه ای دیدنی از ایثار را رقم زدند.

 

فرمانده سپاه نینوای گلستان ادامه داد: مخاطرات طبیعی زیادی از سیل و سیلاب، آتش سوزی مراتع و جنگل ها و زلزله استان را تهدید می کند لذا در این راستا نیازمند راه اندازی قرارگاه عملیاتی در استان هستیم.

 

سردار ملک شاهکوهی تأکید کرد: هدف از تشکیل قرارگاه عملیاتی مدیریت حوادث، پیش بینی، طرح ریزی و آمادگی کامل در زمان وقوع بلایا بوده تا حوادث ما را غافل گیر نکنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است