شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستان فرمانده سپاه نینوای استان گلستان:  ۲۴۰ هزار خانوار نیازمند از کمک‌های مؤمنانه سپاه استان بهره مند شدند

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان:  ۲۴۰ هزار خانوار نیازمند از کمک‌های مؤمنانه سپاه استان بهره مند شدند

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 27 مهر 1399 ساعت 08:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: از ابتدای فرمان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) برای کمک مؤمنانه تا کنون بسته‌های معیشتی بین ۲۴۰ هزار خانوار نیازمند در استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه اظهار داشت:  مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه همزمان با سراسر کشور در استان گلستان و در سایر شهرستان‌ها آغاز شد.

 

وی گفت: 11 هزار بسته معیشتی به مناسبت شهادت کریم اهل بیت (ع) امام حسن مجتبی (ع) از طریق پایگاه‌های بسیج به دست نیازمندان خواهد رسید.

 

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت:  بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب تا کنون قریب به 240 هزار بسته با مشارکت همه مردم، اصناف، خیران، ادارات، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، کمیته امداد، بهزیستی و غیره تهیه و با حفظ کرامت انسانی، بین نیازمندان توزیع شد.

 

وی افزود: بسیج ادارات و اصناف و ستاد اجرایی فرمان، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) برخی از خیران برای تهیه 11 هزار بسته معیشتی کمک کردند تا این اتفاق خوب رقم خورد.

 

سردار ملک شاهکوهی ادامه داد : مردم نگران نباشند، کمک‌های مؤمنانه ادامه خواهد داشت و ما همچنان در کنار آنان خواهیم بود.

 

وی با اشاره به کمک اصناف برای تهیه بسته‌های معیشتی اظهار داشت: بازار ماهی فروشان شهرستان گرگان هم برای کمک به مردم نیازمند دست به کار شدند و خیلی از اتحادیه‌ها و اصناف دیگر نیز از ابتدا تا کنون کمک‌های خود را به دست نیازمندان رساندند.

 

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: در طول انقلاب اسلامی اصناف همیشه میدان‌دار بودند، امروز هم در بحث همراهی با نظام و کمک‌های مؤمنانه پای کار هستند و باید از آنان قدردانی کرد.

 

وی گفت: همچنین برخی از نواحی و پایگاه‌های بسیج به صورت خودجوش و آتش به اختیار اقداماتی مانند قربانی کردن گوسفند و توزیع گوشت نذری، کمک به ساخت و ساز و خانواده‌های محروم و نیازمند را انجام می‌دهند.

 

سردار ملک شاهکوهی افزود: گروه‌های جهادی متعددی در مناطق کمتر برخوردار فعال هستند و بسیج و سپاه این آمادگی را دارند هرجایی که نیاز باشد به کمک مردم بشتابند.

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است