شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانبه همت سپاه قدس استان گیلان صورت گرفت؛ آب‌رسانی به روستای شیرآباد حویق تالش

به همت سپاه قدس استان گیلان صورت گرفت؛ آب‌رسانی به روستای شیرآباد حویق تالش

منتشرشده در گیلان یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ فرمانده سپاه قدس گیلان از 7/2کیلومتر خط انتقال و شبکه‌ی توزیع آب‌شرب روستای شیرآباد از توابع حویق تالش بهره‌برداری کرد.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مسجد سیدالشهدا اوتار محله شیرآباد تالش  از 7/2کیلومتر خط انتقال و شبکه‌ی توزیع آب‌شرب روستای شیرآباد از توابع حویق تالش به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر بهره‌برداری کرد و با گرامیداشت شهادت بی‌بی دوعالم و ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: این انقلاب هرچه دارد از برکات حضرت زهرا (س) است.

 

وی گفت: پیش از انقلاب مستکبرین جهان، آمریکا و شوروی غنائم کشورهای ضعیف را گرفته و برای مستضعفین تصمیم می‌گرفتند و سالیان متمادی استعمار کشورهای تحت سلطه به همین ترتیب سپری شد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ایستادگی ملت ایران به امامت امام خمینی (ره) در مقابل استکبار جهانی تصریح کرد: امام این نظام سلطه را قبول نداشت و در مقابل آن ایستاد، این حرکت را ملت ایران و امام راحل پایه‌گذاری کردند.

 

سردار عبدالله پور با بیان اینکه ملت ایران پیشانی جبهه مقاومت در منطقه است خاطرنشان کرد: ما در این ۴۰ سال پس از انقلاب همواره پیروز بوده و هستیم همان‌طور که نخست‌وزیر سابق ایتالیا می‌گفت اگر کشوری به جای ایران بود در مقابل این فشار ها، شش ماهه از بین می رفت.

 

وی با تأکید بر اینکه عقب‌نشینی در مقابل دشمن آن‌ها را به سمت حرکت روبه‌جلو تشویق می‌کند افزود: امام به ما آموخت تا در برابر دشمن زانو نزنیم و در مقابل استکبار ایستادگی کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به نگاه خدا و ائمه به ملت مسلمان ایران گفت: ما همواره مقاومت می‌کنیم و خداوند متعال نیز بهترین راه را پیش روی ما می‌گذارد و به دلیل راستی و استواری ما در این راه آمریکای جهان‌خوار جرات نمی‌کند قدمی به کشور ما بگذارد و فکر حمله را در سر بپروراند.

 

وی افزود: با استفاده از ظرفیت بسیج می‌توانیم اقدامات بزرگی در حوزه اقتصاد انجام دهیم.

 

سردار عبدالله پور با بیان اینکه استان گیلان می‌تواند مشاغل زیادی در حوزه گردشگری ایجاد کند افزود: در طول سال ۳۱ میلیون مسافر به گیلان سفر می‌کنند با افزایش زیرساخت‌ها و اصلاح آن می‌توانیم در این بخش تولید درآمد و اشتغال کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اعلام اینکه سپاه به دنبال آن است تا دهستان حویق را به یک دهستان نمونه تبدیل کند اظهار داشت: در تلاش هستیم تا این دهستان را در حوزه‌های اشتغال، سبک زندگی ایرانی اسلامی و بهداشت و درمان به یک روستای نمونه تبدیل کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خانه‌دار شدن روستاییان تحت پوشش کمیته امداد اظهار کرد: سپاه حدود هزار خانه مسکونی در استان ساخته است بنابراین تمام روستاییان تحت پوشش کمیته امداد در بخش حویق خانه‌دار خواهند شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است