شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمعاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان اعلام کرد : اعزام 14000 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان اعلام کرد : اعزام 14000 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 13:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان خبر داد :اعزام‌های دانش‌آموزی در دو دوره انجام خواهد شد که درمجموع 14000نفر به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حرکت کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی شروع شد و در این رابطه سرهنگ پاسدار عباس بایرامی معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان گفت: راهیان نور یکی از بهترین سرفصل‌های ترویج و تبلیغ فرهنگ ایثار و همچنین نشان دادن توان جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف امنیتی، دفاعی و حتی حوزه‌ی گردشگری است.

 

وی با اشاره به اینکه شروع همه‌ی حرکت‌ها امروزه از مدارس است تصریح کرد: به لطف خداوند تبارک‌وتعالی و یاری همه‌ی مجموعه‌هایی که ما را در این مسیر یاری داده‌اند مثل اعضای قرارگاه امام حسن عسکری(ع)، قرارگاهی با حضور وزارت آموزش‌وپرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در این مسیر تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

دبیر راهیان نور استان گیلان به همدلی فراجناحی در راستای هم‌افزایی و پیش برد اهداف اشاره کرد و افزود: از وزیر محترم آموزش‌ و پرورش، مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان گیلان، معلمان، مدیران و همچنین خانواده‌های دانش آموزان که در این راستا زحمت‌های بسیاری کشیده‌اند تشکر ویژه دارم.

 

بایرامی تاریخ شروع اعزام‌ها را از 20مهر تا 10آبان و نیمه‌ی دوم اعزام‌ها را از 1بهمن تا پایان اسفند اعلام کرد که در غرب کشور به مناطق عملیاتی مرصاد و بازی دراز و در نیمه‌ی دوم اعزام‌ها به جنوب کشور اعزام می‌شوند که یکی از این مناطق منطقه‌ی پل داداش خان در سرپل ذهاب است که اولین اعزام استان گیلان به این منطقه بوده و گیلانی‌های عزیز رشادت‌های بسیاری را در این منطقه از خود به یادگار گذاشته‌اند.

 

بر اساس این گزارش، دانش آموزان بسیجی در دوره‌ی اول اعزام‌ها بیش از 3500نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند، دوره‌ی دوم نیز بعد از اربعین حسینی و به جنوب کشور اعزام خواهند شد که مجموعاً 14000نفر در طول دو دوره به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است