شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان: ایثار و ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول مقاومت است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان: ایثار و ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول مقاومت است

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی از وظایف اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول و معیارهای مقاومت در جبهه حق است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛حجت‌الاسلام و‌المسلمین غلامحسن تسخیری مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان در هفتمین همایش استانی مالک اشتر سپاه قدس گیلان اظهار داشت: پیامبران و اهل بیت (ع) و تمام نعمت‌هایی که خداوند به ما عطا کرده است در روز قیامت بر اعمال ما ناظر هستند و شهادت می‌دهند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت مراقبت از اعمال عنوان داشت: بیشتر عمر انسان صرف خواب و خوراک می‌شود و باید مراقب باشیم تا در روز قیامت حسرت زمان‌های از دست رفته را نخوریم.

 

وی با بیان اهمیت وظایف سپاه پاسداران گفت: حفظ و حراست از انقلاب اسلامی از وظایف اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و لازمه این حرکت عظیم داشتن عملکرد انقلابی و حرکت در پیشبرد مسیر ظهور است.

 

حجت‌الاسلام و‌المسلمین تسخیری با اشاره به زورگویی‌های برخی کشورهای جهان افزود : مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول و معیارهای مقاومت در جبهه حق و از عوامل موفقیت سپاه پاسداران و ملت غیور این سرزمین است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است