شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: امروز ایران نظام جهانی استکبار را به چالش کشیده/ روز قدس، روز مبارزه با نظام سلطه در سراسر دنیاست

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: امروز ایران نظام جهانی استکبار را به چالش کشیده/ روز قدس، روز مبارزه با نظام سلطه در سراسر دنیاست

منتشرشده در گیلان شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 12:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز ایران نظام جهانی استکبار را به چالش کشیده، گفت: روز قدس، روز مبارزه با نظام سلطه در سراسر دنیاست.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان ،در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه رشت در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: باید از حضور باشکوه و ارزشمند مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت : روز قدس روز احیای اسلام است و  فقط اختصاص به مردم فلسطین ندارد بلکه روز مبارزه با نظام سلطه و استکبار جهانی در سراسر دنیاست.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه امام خمینی (ره) در سال 58 روز قدس را اعلام کردند، ادامه داد : با از بین بردن غده سرطانی به نام اسرائیل، به‌طور حتم خاورمیانه به آرامش خواهد رسید.

 

وی تاکید داشت : با انقلاب اسلامی ایران یک جبهه ضد نظام سلطه در دنیا ایجاد شده است و انقلاب اسلامی ایران در طول 40 سال با تمام توان در حال پیشرفت است و نظام جهانی استکبار و ظلم را به چالش کشیده است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اعلام اینکه آمریکا و استکبار همانند گذشته نمی‌توانند هر کاری را در منطقه غرب آسیا انجام دهند، افزود : انقلاب اسلامی ایران گام‌های بزرگی را در راه آزادسازی قدس شریف برداشته است.

 

وی با بیان اینکه نظام سلطه با ایجاد گروه‌های تکفیری و صیهونیستی سعی داشتند تا سوریه را به‌عنوان خط مقدم مقابله با اسرائیل به آشوب بکشانند اظهار داشت: نیروهای انقلاب زودتر از آمریکایی‌ها در مرز سوریه و عراق نماز شکر به جا آوردند.

 

سردار عبدالله پور با اشاره به این که به‌زودی آزادی قدس شریف را شاهد خواهیم بود و نماز را در بیت المقدس برگزار می‌کنیم ابراز داشت: با تکیه بر توان جوانان ایرانی می‌توانیم پرچم اسلام را همیشه برافراشته بداریم.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است