شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه ناحیه املش: سپاه املش ۳۵ واحد مسکونی برای محرومان ‌می‌سازد

فرمانده سپاه ناحیه املش: سپاه املش ۳۵ واحد مسکونی برای محرومان ‌می‌سازد

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 29 خرداد 1396 ساعت 09:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: احداث ۳۵ واحد مسکن محرومان زیرپوشش کمیته امداد املش از اوایل سال گذشته آغاز شد و تاکنون ۱۹ واحد آن تحویل مالکان آن شده است و ۱۶ واحد دیگر تا هفته دفاع مقدس واگذار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سیدجعفرحسینی در دیدار با اعضای کانون بسیج رسانه این شهرستان اظهار داشت: پس از قرارداد با کمیته امداد امام (ره) این شهرستان احداث 35 واحد مسکن محرومان تحت پوشش کمیته امداد املش از اوایل سال گذشته آغاز شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: هریک از این واحدهای مسکونی با 50 متر مربع زیربنا به همت واحد بسیج سازندگی این ناحیه آغاز شد که تاکنون 19 واحد آن پس از تکمیل، تحویل مالکان شده است. 

 

وی افزود: از مجموع 16 واحد باقیمانده یک واحد مشکل فنی زمین داشته و 4 واحد آن با صددرصد پیشرفت کار در آینده نزدیک ، تحویل صاحبان آن خواهد شد و 11 واحد دیگر هم در مناطق ییلاقی بخش رانکوه این شهرستان با 75 درصد پیشرفت کار تا هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود.   

 

سرهنگ حسینی گفت: سپاه ناحیه املش از سال 77 از رودسر منفک و مستقل شد و 85 پایگاه مقاومت بسیج اعم از خواهر و برادر را در مناطق مختلف شهری و روستایی تحت پوشش دارد که تاکنون یک سوله ورزشی صالحین احداث شده و یک سوله دیگر به همراه سالن ورزشی چند منظوره 9 دی در این شهرستان برای بسیجیان و عموم شهروندان املشی در حال احداث است.

 

وی افزود: از مجموع 85 پایگاه مقاومت بسیج این ناحیه 38 پایگاه دارای ساختمان مستقل و ساختمان 33 پایگاه هم با 40 تا 80 درصد پیشرفت کار در حال احداث است.

 

فرمانده سپاه ناحیه املش از آغاز احداث سه واحد خانه عالم در روستاهای موسی کلایه، گورج و کلامرود در آینده نزدیک خبر داد و افزود: این پروژه‌ها در راستای تحقق پروژه دهستان نمونه سمام در ییلاقات بخش رانکوه این شهرستان به همت قرارگاه خاتم الانبیاء احداث می‌شوند.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است