شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه سیاهکل: سپاه ۴۵ واحد مسکونی برای محرومان ‌سیاهکل احداث می‌کند

فرمانده سپاه سیاهکل: سپاه ۴۵ واحد مسکونی برای محرومان ‌سیاهکل احداث می‌کند

منتشرشده در گیلان شنبه, 20 خرداد 1396 ساعت 11:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سیاهکل با بیان اینکه یک هزار واحد مسکونی برای محرومان با مشارکت کمیته امداد توسط سپاه قدس استان گیلان احداث می‌شود، گقت: ۴۵ واحد مسکونی از این تعداد در تعهد سپاه ناحیه سیاهکل است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال فرمانده سپاه سیاهکل ، با بیان اینکه یکی از رسالت‌ها و وظایف سپاه و بسیج، رسیدگی به محرومان است، اظهار داشت: سپاه پاسداران و بسیج سازندگی تمام توان خود را برای رفع محرومیت در اقصی نقاط کشور به کار می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه سپاه با هدف خدمت‌رسانی به اقشار ضعیف جامعه احداث مسکن مددجویی را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: ما به‌عنوان سربازان این نظام و انقلاب در خدمت مردم هستیم و خدمت‌رسانی به محرومان را سرلوحه تمامی امور‌ خویش قرار داده‌ایم.

 

خوشحال افزود: یک‌هزار واحد مسکونی برای محرومان با مشارکت کمیته امداد توسط سپاه قدس استان گیلان احداث می‌شود که 45 واحد مسکونی آن در تعهد سپاه سیاهکل است و تا امروز سی و سومین خانه به متراژ 50 متر مربع در شهرستان سیاهکل تحویل مددجویان شد.

 

فرمانده سپاه سیاهکل با بیان اینکه در این افتتاحیه 2 واحد مسکونی در روستای بنه زمین از توابع بخش دیلمان و پیرکوه تحویل مددجویان شد گفت: در دهستان پیرکوه 4 واحد مسکونی برای محرومان ساخته شد و تا یک ماه آینده، 4 واحد مسکونی دیگر نیز در روستاهای جلیسه، چمچال و کارسنگ در این دهستان به اتمام می‌رسد.

 

خوشحال با تشکر از تمامی افرادی که برای ساخت واحدهای مسکونی محرومان کمک حال سپاه پاسداران بوده‌اند، اظهار داشت: این واحدهای مسکونی به‌مدت 90 روز و با کمک خیران و افراد محلی ساخته شده است.

 

وی افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، کار جهادی را می‌توان در راستای اقتصاد مقاومتی برای توسعه و پیشرفت کشور انجام داد و ما در سپاه ناحیه سیاهکل امیدواریم بتوانیم با انجام خدمات ویژه‌، غبار محرومیت در سطح منطقه را از بین برده و شرایط  ایده‌ آلی را به‌وجود آوریم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است