شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه ناحیه فومن : در سالروز آزادسازی خرمشهر ۷ واحد مسکن محرومان در فومن واگذار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه فومن : در سالروز آزادسازی خرمشهر ۷ واحد مسکن محرومان در فومن واگذار می‌شود

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 03 خرداد 1396 ساعت 09:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ میرزاپور با بیان اینکه بیش از ۳۰ برنامه در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهرستان برگزار می‌شود گفت: ۷ واحد مسکن محرومان در این روز در فومن واگذار می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار فرزین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن ، به‌ مناسبت بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: سوم خرداد یک روز فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه سوم خرداد در واقع یک نماد پیروزی بزرگ حق بر باطل بوده است ابراز داشت: براساس همین تفکر و اعتقادات است که ما روز آزادسازی خرمشهر را همه ساله گرامی می‌داریم.

 

میرزاپور تصریح کرد: امروز جوانان این کشور و همه کسانی که می‌توانند در سرنوشت ایران سهیم باشند و این کشور را به قله‌های بزرگ پیروزی برسانند باید مطالعه دقیق از این فتح بزرگ و اطلاعات و آگاهی لازم در این زمینه داشته باشند. 

 

وی با اشاره به اینکه جوانان امروز نیز می‌توانند مانند جوانان گذشته، مجاهدت و تلاش را به میدان بیاورند بیان کرد: اگر نیت‌ها برای خدا خالص شود و با روحیه جهادی و انقلابی در تقابل با دشمنان با همه ظرفیت‌های لازم عمل کنیم ، قدرت الهی که پشت سر ما است مشاهده می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن آزاد سازی خرمشهر را یک حرکت فوق طبیعی دانست و خاطرنشان کرد: بزرگترین درس از سوم خرداد و روز آزادسازی خرمشهر، درک درست جوانان و مسئولان از قدرت لایزال الهی است.

 

میرزاپور با اشاره به اینکه نباید به هیچ قدرت پوشالی دشمنان متکی باشیم افزود: البته جوانان ما از ابتدای انقلاب تا امروز جز تکیه بر قدرت الهی به هیچ قدرت پوشالی در جهان امید نبسته و تنها امیدشان به عظمت و قدرت خداوند بزرگ است.

 

وی با بیان اینکه 30 برنامه در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در فومن برگزار می‌شود افزود: سرکشی از خانواده‌های شهدا، افتتاح 7 واحد مسکن محرومان، افتتاح ساختمان پایگاه مقاومت، مراسم گرامیداشت سوم خرداد، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از برنامه های این ایام است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است