شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با شدت و تلاش بیشتری پیگیری شود

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با شدت و تلاش بیشتری پیگیری شود

منتشرشده در گیلان شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار عبدالله پور گفت : مسئولان مربوطه در مسیر تمدن بزرگ انقلاب اسلامی می‌بایست سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را با شدت و تلاش بیشتری پیگیری کرده تا به مرحله‌ای برسیم که کشور بی‌نیاز از تمام جهان شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان ، در همایش تجلیل از همسران فرهنگی نیروهای مسلح، ادارات و سازمان‌های استان گیلان در سالن اجتماعات شهدای نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به بنیاد خانواده اظهار داشت: زن و مادر محور اصلی بنیاد خانواده است.

 

فرمانده سپاه  قدس استان گیلان با تاکید بر نقش مادران در مقابله با هجمه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمن گفت: موفقیت ما در مقابل جبهه فرهنگی دشمنان به‌دلیل وجود شیرزنان و مادرانی است که بنیاد خانواده را حفظ می‌کنند.

 

سردار عبدالله‌پور تصریح کرد: هر کسی خانواده خود را که یک جمعیت کوچکی از اجتماع است درست مدیریت و هدایت کند هجمه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمن نمی‌تواند تاثیری بر جامعه و نظام اسلامی داشته باشد.

 

وی درباره راه‌هایی که انقلاب اسلامی برای رسیدن به تمدن اسلامی در پیش گرفته است گفت: قدرت دفاعی، پیشبرد سند تحول، افزایش توان اقتصادی، علمی و افزایش قدرت نفوذ فرهنگی از جمله مواردی است که زمینه ساز رسیدن به تمدن اسلامی می‌شود.

 

سردار عبدالله‌پور امنیت کشور را در منطقه مرتبط با پیروی از دستورات اسلام، قرآن و حرکت در مسیر ولایت فقیه بیان کرد و ادامه داد : امروز سراسر منطقه درگیر کشتار و خونریزی است و ایران در این دایره آتش به برکت اسلام و قرآن ، منطقه امنی محسوب می‌شود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری افزود : به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران قدرت‌های پوشالی منطقه جرأت کوچکترین اقدامی علیه کشور را ندارند. 

 

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش قدرت علمی کشور تصریح کرد: مسئولان مربوطه در مسیر تمدن بزرگ انقلاب اسلامی می‌بایست سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را با شدت و تلاش بیشتری پیگیری کرده تا به مرحله ای برسیم که کشور بی‌نیاز از تمام جهان شود.

 

سردار عبدالله‌پور ایمان بر اقتصاد مقاومتی را چاره حل مشکلات اقتصادی کشور دانست و اظهار داشت: دشمن با انواع فشار و تحریم‌های اقتصادی درصدد خسته کردن مردم از نظام انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: ملت با توجه به دستورات قرآن و پیروی از ولایت فقیه و تکیه بر شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور این مشکل را حل می‌کند.

 

 انتهای خبر/ 09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است