شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان : ۱۰۰۰ واحد منزل مسکونی تا پایان تیرماه به محرومان استان گیلان واگذار می‌شود

فرمانده سپاه قدس استان گیلان : ۱۰۰۰ واحد منزل مسکونی تا پایان تیرماه به محرومان استان گیلان واگذار می‌شود

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: ۱۰۰۰ واحد منزل مسکونی تا پایان تیرماه به محرومان استان گیلان واگذار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛  سردار سرتیپ دوم  پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه سال گذشته ساخت منازل مسکونی مددجویان و محرومان در استان گیلان آغاز شده است اظهار داشت: ساخت یک هزار واحد منزل مسکونی محرومان از سال گذشته در دستور کار سپاه قدس استان گیلان قرار گرفت.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه 455 واحد از منازل مذکور احداث و به محرومان اهدا شده است تصریح کرد: درآستانه میلاد حضرت حجت (عج) و روز مستضعفین، 11 واحد از این منازل با زیربنای به‌طور میانگین 50 متر به محرومان اهدا شد .

 

وی از تحویل 220 واحد منزل مسکونی به محرومان تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد و با بیان اینکه فاز دوم این پروژه از آغاز سال 96 در گیلان اجرایی شده است افزود: تا پایان تیرماه امسال تمامی هزار واحد منزل مسکونی مذکور در استان گیلان به محرومان و مددجویان این استان تحویل داده می‌شود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر اینکه با این اقدام، هزار خانوار از محرومان و مددجویان گیلانی از نعمت خانه‌های استاندارد بهره مند می‌شوند تصریح کرد:  استان گیلان از لحاظ ساخت، کیفیت، کمیت و سرعت ، استان برتر در اجرای این پروژه بوده است.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است