شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: خودکفایی در بنزین حاصل تلاش پاسداران در عرصه‌های اقتصادی است

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: خودکفایی در بنزین حاصل تلاش پاسداران در عرصه‌های اقتصادی است

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار عبدالله پور با اشاره به افتتاح پالایشگاه خلیج فارس در کشور توسط سپاه، گفت: اکنون ما در تولید بنزین خودکفا شدیم و می‌توانیم صادرکننده بنزین باشیم که این مهم حاصل تلاش پاسداران ما در عرصه‌های اقتصادی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان با گرامیداشت میلاد پربرکت حضرت سیدالشهدا (ع) و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن که امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند اظهار داشت: امام خمینی (ره) امروز را به نام روز پاسدار نامیدند چرا که پاسداران با پیروی از راه امام حسین (ع) باید دین اسلام را در همه لحظات  محافظت کنند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه اصلی‌ترین سلاح سپاه ، ایمان است گفت: امروز سپاه مفتخر است که با تمام توانایی‌هایی که در خود جمع کرده با تأسی از سیدالشهدا (ع) برای پاسداری از دین مبین اسلام و این مزر و بوم و این ملت در تلاش است تا کوچکترین خدشه‌ای به انقلاب و ایران اسلامی وارد نشود.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه با گردهم آوری نیروهای مومن و انقلابی و جوان و کارآمد در عرصه‌های مختلف در حال کمک و یاری رساندن به اسلام عزیز و دولت و ملت است خاطرنشان کرد: سپاه یک سازمان بزرگ مردمی است که بیش از 25 میلیون نیروی کارآمد را در خود دارد.

 

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه افتخار ما سربازی برای خدمت به اسلام و مردم این سرزمین اسلامی است، ابراز داشت: توانمندی سپاه در عرصه‌های مختلف به حدی است که همه دشمنان با همه توان‌شان ان شاء الله  نمی‌توانند هیچ ضربه‌ای به این مملکت وارد کنند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه سپاه به کمک بسیج و نیروهای مومن، توانمندی دور کردن همه دشمنان از اطراف ایران را دارد افزود: آرامش امروز ایران مرهون فداکاری و خون شهدایی است که این فضای امن را برای کشور به‌وجود آورده‌اند.

 

وی با اشاره به افتتاح پالایشگاه خلیج فارس توسط سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی اظهار داشت: اکنون ما در تولید بنزین خودکفا شدیم و می‌توانیم صادرکننده بنزین باشیم که این مهم حاصل تلاش پاسداران ما در عرصه‌های اقتصادی است.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه سپاه به‌دلیل ویژگی انقلابی و نهادی‌بودن خود در همه عرصه‌ها برای حل مشکلات آماده است خاطرنشان کرد: اگر مسئولان ما به نیروهای مردمی اتکا کنند هیچ مشکل اقتصادی در کشور غیرقابل حل نیست.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: در مهار آب‌ها ، مدیریت انرژی و حل مشکل بیکاری ، این توانمندی در سپاه وجود دارد که با استفاده از توان مردم و به حرکت درآوردن این پتانسیل بالقوه، تحولی در حل مشکلات کشور رخ دهد.

 

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است