شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه رودسر: ۱۸۰ دانش‌آموز دختر رودسری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه رودسر: ۱۸۰ دانش‌آموز دختر رودسری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ مصطفی پور گفت:  180  دانش‌آموز دختر رودسری به مناطق عملیاتی یادمان‌های دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور فرمانده سپاه ناحیه رودسر  اظهار داشت: در آخرین مرحله از اعزام دانش‌آموزی اردوهای راهیان نور 180 دانش‌آموز دختر مقاطع اول و دوم متوسطه در قالب 4 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی یادمان‌های دوران دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه این اعزام‌ها در قالب درس آمادگی دفاعی مقطع متوسطه انجام می‌شود افزود: این دانش‌آموزان در 4 روز از یادمان‌های اروندکنار، شلمچه، هویزه و دهلاویه بازدید کرده و با رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس آشنا خواهند شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه رودسر خاطرنشان کرد: امسال تعداد هزار نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر مقاطع اول و دوم متوسطه این شهرستان به یادمان‌های دوران دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور اعزام شده و از این یادمان‌ها بازدید کردند.

 

وی هدف از این اعزام‌ها را آشنایی نسل دانش آموزان با رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس خواند و افزود: هر چقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود بی‌تردید فرزندانمان در مقابل آماج حملات دشمنان در جنگ نرم مقاوم‌تر خواهند بود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است