شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه رشت: سپاه رشت برنامه‌های ورزشی مختلفی را در سال جدید تدارک دیده است

فرمانده سپاه رشت: سپاه رشت برنامه‌های ورزشی مختلفی را در سال جدید تدارک دیده است

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 15:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ دوهندو گفت :  سپاه رشت برنامه‌های ورزشی مختلفی را در سال جدید تدارک دیده است.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مجید دوهندو  فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت اظهار داشت  : در سال ۹۶ برنامه‌های ورزشی مختلفی برای ورزش جوانان در پایگاه‌های مقاومت بسیج رشت تدارک دیده‌ایم تا با اقدامات فرهنگی و ورزشی از جوانان مراقبت کنیم.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مراقبت از جسم و روح تاکید کرد و گفت: اگر انسان از جسم خود مراقبت کند از نهایت سن خود استفاده می‌کند بدون آنکه به کسی نیاز داشته باشد.

 

 

سرهنگ دوهندو با اشاره به اینکه ورزش موجب ورزیده شدن جسم می‌شود بیان کرد: اکثر مردم جامعه اضافه وزن دارند و فست فودها موجب تغییر ذائقه شده است.

 

 

وی ورزش را موجب قوی شدن جسم دانست و عنوان کرد: استان گیلان نیز در ابعاد مختلف فرهنگی, اجتماعی و ورزشی پیشینه زیادی در تاریخ کشور دارد.

 

 

فرمانده سپاه رشت تصریح کرد: آسیب‌های اجتماعی زیادی در جامعه وجود دارد و از طریق فرهنگ غرب به‌طور رایگان در اختیار جوانان قرار می‌گیرد و باید تلاش کنیم از طریق ورزش از انحراف جوانان جلوگیری کنیم.

 

 

 

سرهنگ دوهندو با تاکید بر اینکه دشمنان تلاش می‌کنند امنیت ایران را از بین ببرند بیان کرد: در زیر آسمان کبود کشوری امن‌تر و پر دشمن‌تر از ایران وجود ندارد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت هدف از پرورش داعش را ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: داعش دست پرورده آمریکا است و هدف آن‌ها این بود برای حکمرانی کشورها جمهوری اسلامی را نابود کنند.

 

 

سرهنگ دوهندو میرزاکوچک خان را مظهر ایستادگی و مقاومت دانست و خاطرنشان کرد: باید جوانان را با روحیه مقاوم پرورش دهیم و همه ما موظفیم مردم را نسبت به انقلاب امیدوار نگه داریم.

 

 

وی یکی از اقدامات سپاه را کمک به محرومان عنوان کرد و گفت: سپاه گیلان هزار مسکن را برای محرومان در دست ساخت دارد که از این مقدار 48 مسکن مربوط به سپاه رشت است که 18 مسکن را تاکنون تحویل دادیم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است