شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانجانشین فرمانده سپاه‌ قدس گیلان: ۱۸ گردان سپاه برای خدمات‌رسانی مطلوب در گیلان سازماندهی شدند

جانشین فرمانده سپاه‌ قدس گیلان: ۱۸ گردان سپاه برای خدمات‌رسانی مطلوب در گیلان سازماندهی شدند

منتشرشده در گیلان شنبه, 30 بهمن 1395 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه‌ قدس گیلان گفت : ۱۸ گردان سپاه برای خدمات‌رسانی مطلوب در گیلان سازماندهی شدند.

 

 

به گزارش سپاه نیوز :  سردار کاظمی پور جانشین فرمانده سپاه‌ قدس گیلان گفت: به منظور امدادرسانی و خدمات‌رسانی مردم گیلان در ایام بحرانی بارش‌برف ۱۸گردان نیروهای بسیج در سطح گیلان سازماندهی شدند.

 

سردار کاظمی‌پور  با اشاره به بارش سنگین‌برف در سطح استان‌گیلان اظهار داشت: با توجه به بارش برف‌ اخیر در استان جلسات متعددی با مدیریت‌ بحران گیلان در راستای شناسایی نقاط‌ضعف و قوت مقابله با مشکلات ناشی از بارش برف در استان برگزار شد.

 

جانشین فرمانده سپاه‌قدس گیلان با اشاره به اینکه سپاه‌پاسداران استان‌گیلان نقشه‌راهی را برای رفع مشکلات پیش‌رو برای خود ترسیم کرده‌ است، افزود: سپاه‌ پاسداران گیلان با 40 دستگاه ماشین‌آلات مهندسی در سه منطقه شرق، شمال و مرکز استان برای رفع مشکلات ناشی از برف در گیلان مستقر شد.

 

سردار کاظمی‌پور با تاکید براینکه 40 دستگاه مذکور در حال بازگشایی راه‌های مواصلاتی و اصلی سطح استان هستند، خاطرنشان‌کرد: سپاه‌پاسداران استان‌گیلان 65 خودرو کمک‌دار برای تسهیل در اقدامات دستگاه‌های خدماتی مانند برق، گاز و آب به این ادارات اعزام کرده است.

 

وی از سازماندهی نیروهای‌ بسیج سطح استان توسط فرماندهی سپاه‌ قدس گیلان خبرداد و افزود: به‌منظور امداد‌رسانی و خدمات‌رسانی به شهروندان در ایام بحرانی بارش برف نیروهای بسیج در سطح گیلان سازماندهی شدند.

 

جانشین فرمانده سپاه‌قدس گیلان نیروهای بسیج سازماندهی شده در راستای خدمات‌رسانی به مردم در استان را 18 گردان عنوان‌کرد و افزود: نیروهای جان‌برکف بسیج گیلان در راستای رفع مشکلات ناشی از بارش برف به مردم فهیم استان خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

انتهای پیام/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است