شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانجانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان: سپاه در بحران برف استان گیلان در خدمت مردم استان است

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان: سپاه در بحران برف استان گیلان در خدمت مردم استان است

منتشرشده در گیلان یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 11:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار کاظمی‌پور با بیان اینکه سپاه از شروع بحران تاکنون در خدمت مردم بوده است گفت: همچنان آمادگی داریم با اعزام نیروهای مهندسی و انسانی جهت کمک‌رسانی به مردم و سازمان‌ها در خدمت آسیب‌دیدگان باشیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی کاظمی‌پور  جانشین فرمانده سپاه قدس گیلاندر گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به بارش برف شدید در استان گیلان سپاه قدس گیلان 8 دستگاه لودر و 8 دستگاه گریدر به مناطق لاهیجان، سیاهکل و رشت اعزام کرده است.

 

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به خرابی‌های گاز و برق گفت: 27 دستگاه خودرو کمک دار جهت سالم‌سازی خرابی‌های ناشی از برف به شرکت‌های برق و گاز در استان داده‌ایم.

 

سردار کاظمی‌پور خاطرنشان کرد: 700 نیروی انسانی به شهرهای خمام، رشت،سنگر، سیاهکل، لاهیجان، لنگرود و آستانه جهت کمک‌رسانی به مردم اعزام شده‌اند.

 

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه برای جلوگیری از ترافیک مانع ورود خودروها به داخل شهر شده‌ایم گفت: مساجدی را جهت پذیرایی این عزیزان در مناطق سراوان، سنگر، امام زاده هاشم و اسلام آباد تدارک دیده‌ایم.

 

وی با اشاره به اینکه ستاد بحران سپاه قدس گیلان از شروع برف تاکنون آماده بوده و در حال خدمت‌رسانی است تصریح کرد: سپاه قدس گیلان همچنان آمادگی خود را از لحاظ اعزام  نیروهای مهندسی و انسانی جهت کمک رسانی به مردم و سازمان‌ها اعلام می‌کند.

 

سردار کاظمی‌پور با بیان اینکه سپاه قدس گیلان بنا به درخواست نیروی انتظامی در جهت حمل و نقل در هنگام بارش برف نیز کمک‌هایی کرده است گفت: سپاه قدس گیلان 2 دستگاه آمبولانس نیز جهت خدمت رسانی به مردم در شهر رشت به منطقه اعزام کرده است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است