شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانرئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: "سپاه" اثری ماندگار در بیمارستان پورسینای رشت به ثبت رساند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: "سپاه" اثری ماندگار در بیمارستان پورسینای رشت به ثبت رساند

منتشرشده در گیلان یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: یوسف ‌زاده با اشاره به احداث مسجد بیمارستان پورسینا رشت توسط قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: سپاه اثری به یاد ماندنی را در این بیمارستان به ثبت رساند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ شاهرخ یوسف‌زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین افتتاح مسجد صاحب الزمان(عج) بیمارستان پورسینا رشت اظهار داشت: 64 روحانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان به امر اقامه نماز می‌پردازند که نه تنها به لحاظ فرهنگی بلکه از لحاظ معنوی در افزایش انگیزه نیروی انسانی می‌تواند موثر واقع شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان تصریح کرد: در مراکز دولتی گیلان نمارخانه داریم اما بیمارستان پورسینا از این نظر استثناء بوده و دارای مسجد است که امیدواریم این توانمندی از بعد معنوی بیش از پیش اثرگذار شود.

 

وی با اشاره به اینکه در زمینه برپاداشتن چنین مراکزی محدودیت‌هایی در منابع مالی وجود دارد اعلام کرد: موسسه خیریه امید با مشارکت قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه اثری به یاد ماندنی را به ثبت رساندند که باعث افتخار است.

 

 هاجر تحریری نیک صفت مدیرعامل موسسه خیریه امید نیز در این مراسم اظهار داشت: مسجد صاحب الزمان(عج) بیمارستان پورسینا طی دو ماه عملیات اجرایی توسط قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه در 120 مترمربع تحت نظارت مهندسی ساخته شد.

 

مدیرعامل موسیه خیریه امید با اشاره به اینکه این مسجد نخستین مسجدی است که توسط قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه در داخل بیمارستان ساخته شده است ،گفت: این مسجد دارای نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی مجزا و آبدارخانه و کفشداری است و رمپ مناسب عبور جانبازان و معلولان هم برای این مسجد فراهم شده است.

 

وی با اشاره به اینکه موسسه خیریه امید در 3 سال گذشته حدود 2.5میلیارد تومان برای بیمارستان پورسینا هزینه کرده است، گفت: این میزان اعتبار در حوزه ساخت و بازسازی و توسعه و تجهیز و کمک به بیماران با فعالیت خیرین گیلانی انجام شده است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است