شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلاندبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در رشت: "قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) " با وجود تحریم‌ها پروژه‌های بزرگی در کشور انجام داد

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در رشت: "قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) " با وجود تحریم‌ها پروژه‌های بزرگی در کشور انجام داد

منتشرشده در گیلان شنبه, 04 دی 1395 ساعت 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار حزنی  با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با وجود تحریم‌ها پروژه‌های بزرگی در سطح کشور انجام داد، گفت: هر زمان که با هم کار کردیم به موفقیت دست یافتیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدضیاءالدین حزنیدبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در آیین افتتاح مسجد صاحب الزمان(عج) بیمارستان پورسینا رشت با بیان اینکه 82 هزار مسجد در سطح کشور کم داریم اظهار داشت: شهر تهران کمترین تعداد مسجد و شهر سنندج بیشترین مسجد را در سطح کشور دارد.

 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در بخش مسجدسازی شهر تهران غفلت شده و البته استان گیلان و شهر رشت هم کمبود مسجد دارد گفت: از مهمترین ماموریت‌های سپاه مشارکت در زمینه ساخت مساجد است.

 

سردار حزنی با اشاره به اینکه استان گیلان باید در بخش مسجدسازی در ردیف استان‌های برخوردار باشد، اعلام کرد: با هماهنگی‌های انجام شده، مسجدسازی در گیلان به سپاه قدس گیلان واگذار شد تا با تخصیص اعتبارات، مساجد کم هزینه احداث و مصلی‌های مصوب شده شهرها را  تکمیل کند.

 

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه  با بیان اینکه باید با کمک هم این کمبودها را برطرف سازیم تصریح کرد: تکمیل و تجهیز حوزه‌های علمیه خواهران و برادران در سطح استان گیلان همچنین در دستور کار سپاه قدس گیلان قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه با وجود تحریم‌ها در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پروژه‌های بزرگی در سطح کشور انجام شد تاکید کرد: هر زمان که با هم کار کردیم به موفقیت دست یافتیم و پوزه آمریکایی‌ها به خاک مالیده شد و بر عزت مردم شریف ایران افزوده شد.

 

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه با بیان اینکه علت بعضی عقب ماندگی‌های کشور به‌دلیل عدم استفاده صحیح از منابع انسانی و مالی است اظهار داشت: هر جا بیکاری را برطرف کنیم امنیت در آن منطقه برقرار شده و رفاه و آسایش مردم تامین می‌شود.

 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به اینکه در بخش ایجاد اشتغال در کشور حرف زیادی داریم و با همکاری به نتایج خوبی می‌رسیم تصریح کرد: حاشیه نشینی در شهرها و تخلیه روستاها امروزه یکی از مهمترین مشکلات ما محسوب می‌شود.

 

گفتنی است  مسجد صاحب الزمان(عج) توسط قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء(ص) سپاه با همکاری موسسه خیریه امید ظهر و با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است