شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس گیلان: عدم تبعیت از دشمن و نظام سلطه خواسته تمامی شهدا است

فرمانده سپاه قدس گیلان: عدم تبعیت از دشمن و نظام سلطه خواسته تمامی شهدا است

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 09:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار عبدالله پور با بیان اینکه عدم تبعیت از دشمن و نظام سلطه خواسته تمامی شهدا است، گفت: امروزه هر کسی باید وظیفه خود را بداند و آن را انجام دهد لذا نباید تسلیم خواسته‌های دشمن باشیم.

 

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که در سالن اجتماعات امام خمینی(ره) برگزار شد، ضمن تشکر از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اظهار داشت: شهدا نور واحد هستند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه پیدا کردن راه شهدا برای هیچ کس سخت نیست گفت: باید همانند شهدا که پیروی از امام زمان خود را در اولویت کارها قرار دادند از مقام معظم رهبری تبعیت کنیم.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) فرمود "شهدا متعلق به پیغمبر(ص) هستند" اظهار کرد: شهدا ارتباط خاصی با ائمه(ع) دارند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه شهید پورقاسمی وصیت کرد "شبانه مرا غسل دهید و شبانه دفن کنید و هیچ نشانی نیز از قبر من نباشد" افزود: باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا گام برداریم.

 

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه شهیدی در جبهه قمقمه آب خود را خالی کرد تا همانند ابوالفضل العباس(ع)  تشنگی را احساس کند گفت: برخی از شهدا نیز پلاک‌های خود را از گردن بیرون آورده و به دور انداختند تا همانند حضرت زهرا(س) گمنام بمانند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروزه هر کسی باید وظیفه خود را بداند و آن را انجام دهد تصریح کرد: ما نباید تسلیم خواسته‌های دشمن باشیم.

 

وی با تاکید براینکه توقع مقام معظم رهبری از دانشجویان، درس، تهذیب و تحصیل است تا آینده سازان ایران اسلامی باشند خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند "امروز بزرگترین وظیفه جهاد کبیر است".

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه طلوع فجری که شهدا باز کردند دارای افق درخشانی است گفت: انتظار شهدا از همه ما تبعیت از مقام معظم رهبری است و ما باید از امام زمان خود تبعیت کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عدم تبعیت از دشمن و نظام سلطه خواسته تمامی شهدا است افزود: شهدا راه را برای ما باز کردند و ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم چون شهدا رهروان راه امام حسین(ع) بودند.

 

 

 

انتهای پیام/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است