شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس گیلان: نظام‌های استکباری قدرت شهدا را در ایران درک نمی‌کنند

فرمانده سپاه قدس گیلان: نظام‌های استکباری قدرت شهدا را در ایران درک نمی‌کنند

منتشرشده در گیلان شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 10:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار عبدالله‌پور  شهدا را مظهر اطاعت و تبعیت از امام زمان خود دانست و گفت: آنها که به‌دنبال سازش با نظام سلطه هستند با آرمان شهدا فاصله دارند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار  محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم «محمد اتابه»  با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: امسال امیدواریم اربعین با شکوه بیشتری برگزار شود تا همگان به عظمت امام حسین‌(ع) پی ببرند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری به شهدای مدافع حرم لقب اولیای الهی داده است، تصریح کرد: شهید اتابه در مجلس شهدا بزرگ شده و این راه را ادامه داده است و پاسدار انقلاب اسلامی بود.

 

سردار عبدالله‌پور به فرمایش امام(ره) مبنی بر اینکه مظهر قدرت ایران شهدا هستند، اشاره کرد و گفت: نظام‌های استکباری قدرت شهدا را درک نمی‌کنند.

 

وی به ایجاد داعش توسط استکبار جهانی برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: مدت 20 سال به داعش آموزش فکری دادند اما نمی‌دانست بسیجیان بدون نگاه مادی در مقابل آنها می‌ایستند و بسیج کمر داعش در منطقه را شکسته است.

 

سردار عبدالله‌پور  شهدا را مظهر اطاعت و تبعیت از امام زمان خود دانست و یادآور شد: اگر امروز کسی می‌خواهد راه شهدا را ادامه دهد باید از امام زمان خود تبعیت کند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه آنها که دم از سازش با نظام سلطه می‌زنند با شهدا فاصله دارند، اظهار کرد: مقام معظم رهبری امروز راه مبارزه با دشمن را جهاد کبیر دانستند و از ما خواستند در این جهاد تسلیم دشمن نشویم.

 

سردار عبدالله‌پور  مسیر شهدا را نابودی دشمنان ذکر کرد و افزود: آمریکا جرأت ضربه زدن به ایران را ندارد و برای گذر از خلیج فارس باید به نیروهای ما لیست ارائه کند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان به فشار بسیار فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: راه ما تبعیت از مقام معظم رهبری است و مشکلات اقتصادی کشور را می‌توان با اقتصاد مقاومتی برطرف کرد.

 

سردار عبدالله‌پور  خاطرنشان کرد: در مقام عمل باید اخلاق شهدایی داشته باشیم و آینده بسیار امیدوارکننده است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است