شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس گیلان تأکید کرد: لزوم جهاد فرهنگی توسط بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمن

فرمانده سپاه قدس گیلان تأکید کرد: لزوم جهاد فرهنگی توسط بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمن

منتشرشده در گیلان شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار عبدالله‌پور بر لزوم جهاد فرهنگی توسط بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمن تأکید کرد و گفت: تربیت گردان‌های الی بیت‌المقدس برای نبرد در بیت‌المقدس و آزادسازی اسلام در قدس شریف است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار  سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور  فرمانده سپاه قدس گیلان در صبحگاه مشترک بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه این شهرستان با اشاره به فرمایش‌های مقام معظم رهبری درباره تبیین جهاد کبیر اظهار کرد: بسیجیان نماد جهاد کبیر هستند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران قرار است تحول بزرگ بشری را در جهان به وجود آورد، افزود: عدالت به پشتوانه انقلاب اسلامی ایران در اقصی نقاط دنیا برقرار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه از آغاز انقلاب اسلامی تا به امروز با دشمن و استکبار جهانی در ستیز هستیم، تصریح کرد: هدف از آموزش و تربیت گردان‌های الی بیت‌المقدس برای نبرد در بیت‌المقدس و آزادسازی اسلام در قدس شریف است.

 

سردار عبدالله‌پور گفت: بسیجیان بدون هیچ چشمداشتی در پاسداری از انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها حضور دارند.

 

وی حضور بسیجیان در تمام عرصه‌های فرهنگی، جهادی، اقتصادی و دفاعی را موجب بیمه کردن کشور در مقابل تهدیدات و آسیب‌های عنوان کرد.

 

به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان، بسیجیان خالصانه برای دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل با تمام آمادگی در صحنه حضور دارند

 

وی بیان کرد: در دنیای پرآشوب و اطراف مرزها که کشورهایی مانند سوریه و عراق درگیر جنگ‌های داخلی هستند ملت ایران در آسایش کامل است.

 

سردار عبدالله‌پور کنترل ایران بر خلیج فارس و آب‌های آزاد اطراف کشور را خوب توصیف کرد و ادامه داد: در حوزه دفاعی وضعیت کشور خوب است و تمام قدرت‌های دنیا هیچ کاری را بدون توان نظامی جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانند انجام دهند.

 

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد کشور در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی دچار ضعف شود، اضافه کرد: دشمن در عرصه‌های فرهنگی با تمام ابزارهای ضد فرهنگی خود به جان نوجوانان و جوانان جامعه افتاده است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برای مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمن و استکبار جهانی بسیجیان باید جهاد فرهنگی کنند، گفت: کار جهادی در عرصه‌های فرهنگی روشن کردن ذهن جوانان و آگاهی آنها از تهدیدات دشمن است.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه اگر بخواهیم در عرصه اقتصادی نیز روی پای خود بایستیم باید تابع فرامین مقام معظم رهبری باشیم، متذکر شد: با تکیه بر وحدت، در کنار هم بودن و اطاعت از مقام معظم رهبری می‌توان کشور را در زمینه‌های فرهنگی و اقتصادی تقویت کرد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است