شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه گیلان : رزمایش دفاعی و امنیتی با حضور گردان‌های بسیج در گیلان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه گیلان : رزمایش دفاعی و امنیتی با حضور گردان‌های بسیج در گیلان برگزار می‌شود

منتشرشده در گیلان شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 09:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: گفت: رزمایش دفاعی و امنیتی با حضور ۲۷ گردان از وحدهای مختلف بسیج در ۸ شهرستان استان گیلان برگزار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور  فرمانده سپاه قدس گیلان در گفت‌وگویی اظهار داشت: رزمایش دفاعی و امنیتی "الی بیت المقدس"، این هفته و هفته آینده در گیلان در قالب 72 گردان بیت المقدس و  9 گردان کوثر خواهران برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اظهار کرد: این هفته 27 گردان در 8 شهرستان استان گیلان رزمایش فرهنگی، رزمی، دفاعی، امنیتی و امداد و نجات "الی بست المقدس" را برگزار می‌کنند.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه گردان‌های کوثر جهت  مردم یاری و امداد و نجات پیش‌بینی شده است، گفت: مهمترین بخش‌های رزمایش "الی بیت المقدس"، سه بخش دفاعی، امنیتی و امداد و نجات است که در آستارا این مانور دفاعی خواهد بود.

 

وی  با تاکید بر اینکه در گردان های کوثر در حوزه مردم یاری و امداد  و نجات است، گفت: در بحث اعزام کاروان راهیان نور، سال گذشته 35 هزار نفر اعزام شده‌ و مسئله اسکان در غرب و جنوب کشور حل شده و با کیفیت خوبی در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به واگذاری و ساخت مسکن محرومان در سطح استان گیلان افزود: برای ساخت هزار واحد مسکن مددجویان با کمیته امداد امام خمینی(ره)، قرارداد همکاری منعقد کرده‌ایم و تاکنون 200 واحد مسکونی را تحویل داده‌ایم و تا هفته بسیج نیز 450 واحد مسکونی دیگر را تحویل خواهیم داد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است