شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلاناخبار برگزیدهفرمانده نیروی زمینی سپاه مطرح کرد؛ قوی شدن عامل ایجاد بازدارندگی برابر دشمنان است/توطئه‌ دشمنان تمامی ندارد

فرمانده نیروی زمینی سپاه مطرح کرد؛ قوی شدن عامل ایجاد بازدارندگی برابر دشمنان است/توطئه‌ دشمنان تمامی ندارد

منتشرشده در اخبار برگزیده پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه قوی شدن عامل بازدارندگی برابر دشمنان است، گفت: دشمنان هرگز از توطئه‌های گوناگون علیه نظام اسلامی دست برنداشته اند.


به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه  در دیدار با جمعی از فرماندهان و مدیران سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد: دشمنان هرگز از توطئه‌های گوناگون علیه نظام اسلامی دست برنداشته‌اند و اگر اقتدار امروز نیروهای مسلح و سپاه نبود باید منتظر نقشه‌های نظامی دیگری می‌شدیم اما امروز این جسارت از دشمن گرفته شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: قوی شدن ایران عامل بازدارندگی در برابر دشمنان است و باید بیش از گذشته در این مسیر گام برداریم.

وی همچنین در ادامه با اشاره به وضعیت مرزهای استان ایلام گفت: بحمدالله ما در مرزهای غرب کشور مانند دیگر مناطق و مرزهای کشور از امنیت خوبی برخوردار هستیم و چنین امنیتی در دنیای امروز کم نظیر است.

سردار پاکپور ادامه داد: رزمندگان ایلامی در دوران دفاع مقدس اقدامات ماندگاری در دفاع از انقلاب به جای گذاشته‌اند و امروز نیز جوانان ایلامی جا پای بزرگان خود گذاشته و در حال افتخار آفرینی هستند.

وی تصریح کرد: مردم داری و خدمت به مردم از اولویت‌های سپاه است و خوشبختانه سپاه ایلام نیز خدمات خوبی برای محرومیت زدایی و کمک به اقشار آسیب پذیر انجام داده است.

سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام نیز در این دیدار با بیان اینکه سپاه ایلام تمام توان خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته است گفت: سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تلاش‌های مختلفی را انجام داده که البته علاوه بر تأمین امنیت، نگاهی هم به توسعه فعالیت‌های اجتماعی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم داشته است.

وی ادامه داد: کاهش آسیب‌های اجتماعی، مشاوره و ارتقای سبک زندگی، اهدا جهیزیه، افزایش امنیت و مردمی کردن امنیت از جمله رئوس برنامه‌های خدمت رسانی به مردم در مناطق محروم استان است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است