شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان فرمانده سپاه قدس استان گیلان: جوانان برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش کنند

 فرمانده سپاه قدس استان گیلان: جوانان برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش کنند

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: دشمنان با تمام توان و تجهیزات خود برای نابودی انقلاب تلاش می‌کنند و امروز نوبت جوانان است که برای تحقق آرمان‌های انقلاب در دنیا تلاش کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه‌های مجازی با تاکید بر بهره‌گیری از فضای رسانه‌ها جهت حل مشکلات جامعه اظهار داشت: رسانه‌ها نباید به‌دنبال اختلاف افکنی باشند بلکه باید از ظرفیت و توان خود جهت پیدا کردن راه‌حل مشکلات استفاده کنند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: در طول تاریخ همواره حق و باطل در صحنه نبرد با یکدیگر بودند و ما وظیفه داریم که برای تسریع در ظهور امام عصر(عج) تمدن جهانی اسلام را برپا کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه امروزه نسل جدید وظیفه دارد که از آرمان‌های انقلاب صیانت کند تصریح کرد: دشمنان با تمام توان و تجهیزات خود برای نابودی انقلاب تلاش می‌کنند و امروزه نوبت جوانان است که برای تحقق آرمان‌های انقلاب در دنیا تلاش کنند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه دشمنان در صدد تغییر فکر بشر هستند و انقلاب باید با این پدیده مبارزه کند افزود: امروزه ما وظیفه داریم که از فضای رسانه‌ای برای پیشبرد اهداف خود استفاده کرده و اجازه ندهیم که جریان باطل از این فضا برای رسیدن به مقاصد شوم خود بهره گیرد‌. 

 

وی با بیان اینکه رسانه‌های انقلابی باید به دنیا نشان دهند که جریان حق درصدد تحقق عدالت است عنوان کرد: ملت ایران با وجود تمام سختی‌ها و دشمنی‌ها همواره پای آرمان‌های انقلاب ایستادگی کردند و همین موضوع نیز رمز ماندگاری جمهوری اسلامی است.

 

سردار عبدالله‌پوربا اشاره به اینکه ملت ما و به‌ویژه گیلانی‌ها در شرایط سخت مانند شیوع ویروس کرونا با تمام توان ایستادگی کردند و سختی‌ها را زیر پا گذاشتند ادامه داد: احداث یک ساختمان 8 طبقه در بیمارستان رازی رشت توسط سپاه جهت کمک به دانشگاه علوم پزشکی و افزایش زیرساخت‌های بهداشت و درمان گیلان است و ما در دوران کرونا نیز اقدامات بسیاری خوبی را با کمک مردم و خیرین انجام دادیم.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه گیلان در 4 روز 2 میلیون نفر از مردم استان را در ایام کرونا غربالگری کرد عنوان داشت: علاوه بر ضد عفونی مستمر اماکن، در طرح مواسات نیز 89 میلیارد تومان برای کمک به محرومان هزینه کردیم تا باری از دوش مردم نیازمند در ایام سخت برداشته شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است