شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلاندر دیدار فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی استان گیلان به مناسبت هفته ناجا مطرح شد: هم‌افزایی ناجا و بسیج زمینه‌ساز برقراری هرچه بیشتر امنیت

در دیدار فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی استان گیلان به مناسبت هفته ناجا مطرح شد: هم‌افزایی ناجا و بسیج زمینه‌ساز برقراری هرچه بیشتر امنیت

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 29 مهر 1399 ساعت 12:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: هم‌افزایی روزافزون میان ناجا و بسیج زمینه‌ساز هرچه بیشتر خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان به مناسبت هفته ناجا در رشت اظهار داشت: تلاش‌های مجاهدانه فرماندهان و کادر نیروی انتظامی در راستای حفظ نظم و امنیت ستودنی است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج همواره حامی و پشتیبان نیروی انتظامی هستند ابراز داشت: امروز ناجا با اقتدار در برابر ناامنی‌هایی مانند مبارزه با قاچاقچیان، کشفیات سلاح ایستاده و اجازه کوچکترین خطایی به برهم زنندگان نظم و امنیت کشور نمی‌دهد.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  پیرامون جایگاه نیروی انتظامی گفت: همانطور که امام خامنه‌ای فرمودند اقتدار و مهربانی پلیس دو عامل هستند که یکدیگر را تکمیل کرده و در موفقیت این نیرو نقش به سزایی دارد.

 

سردار عبدالله‌پور نیروی انتظامی را نیرویی هوشمند و افتخارآفرین توصیف کرد و عنوان داشت: نیروی انتظامی در مقابله با قانون ستیزان ،هنجار شکنان و عوامل مخل نظم و امنیت جامعه در فضای حقیقی و مجازی جایگاهی محوری دارد.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا خاطرنشان کرد: هم‌افزایی روزافزون میان ناجا و بسیج زمینه‌ساز هرچه بیشتر خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت خواهد شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان نیز در این دیدار رعایت حقوق شهروندی را دستور کار جدی این نیرو دانست و اظهار داشت: سپاه و ناجا دو بازوی مستحکم برای برقراری نظم، آرامش و امنیت هستند.

 

سردار عزیزالله ملکی بر تعامل نیروی انتظامی با مردم و سایر نهادهای تامین امنیت تاکید و افزود: ایجاد و تامین امنیت یک وظیفه ملی است که نیاز به عزم همگانی دارد و از همه مردم می‌خواهیم در این زمینه با نیروی انتظامی بیش از گذشته همکاری داشته باشند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است