شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان    فرمانده سپاه قدس استان گیلان: روحیه جهادی لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی است

    فرمانده سپاه قدس استان گیلان: روحیه جهادی لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی است

منتشرشده در گیلان شنبه, 19 مهر 1399 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تأکید بر اینکه لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی وجود روحیه جهادی در میان مدیران است، گفت: مدیران باید با تلاش مضاعف در خدمت مردم باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پورفرمانده سپاه قدس استان گیلان در جمع رزمندگان لشکر ۱۶ قدس گیلان در مناطق عملیاتی شمال غرب کشور، اظهار داشت: اقتدار سربازان جان بر کف انقلاب اسلامی دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام می گذارد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی باوجود همه موانع ، همچنان به مسیر خود ادامه خواهد داد، تصریح کرد: مردم اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند و امام راحل نیز معتقد بودند که باید حفاظت از انقلاب را به آنها سپرد.

 

وی ابراز داشت: الگوبرداری از فرهنگ عاشورا به ما یاد داده است که با شجاعت در مقابل دشمنان بایستیم و مانند ترسوها در مقابل او سر خم نکنیم.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه امنیت ایران اسلامی و مردم مرهون مجاهدت‌های رزمندگان و سربازان غیور انقلاب است، گفت: شما سربازان اسلام و انقلاب با مجاهدت، ایستادگی خود خواب را از چشمان دشمنان انقلاب گرفتید.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش‌های استکبار جهانی در ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی، افزود: برای آنکه انقلاب بماند مردم باید پای انقلاب باشند زیرا در این حوزه دشمن سعی می‌کند که جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن را ناکارآمد نشان دهد و این امر را با اعمال نفوذ و فرستادن نفوذی‌ها در دستور کار دارد.

 

وی لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی را داشتن روحیه جهادی دانست و عنوان داشت:  در شرایط فعلی باید تمام وقت خود را بدون وقفه صرف خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات کشور کنیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است