شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسرئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار : اردوی جهادی پزشکی به مدت ۳ روز اجرا می شود

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار : اردوی جهادی پزشکی به مدت ۳ روز اجرا می شود

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397 ساعت 10:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار اظهار داشت: خدمات پزشکی رایگان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم "کوار" ارائه می‌شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ عبدالمجید پرهیزگار رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار از برگزاری اردوی جهادی پزشکی به مدت ۳ روز در یکی از نقاظ محروم این شهرستان خبر داد.

 

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار با اشاره به خدمات بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اظهار داشت: خدمات پزشکی که در قالب اردوهای جهادی برگزار می‌شود یکی از این خدمات است که به مناسبت هفته سلامت اردوی جهادی 3 روزه در یکی از مناطق محروم شهرستان کوار برپا شده و ادامه دارد. 

 

وی با بیان اینکه در این اردوی جهادی خدمات مختلف پزشکی به مردم منطقه گلزار ارائه می‌شود، گفت: یک تیم 15 نفره متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، داروساز، کارشناس مامایی، کارشناس تغذیه، کارشناس بیماری‌های واگیر و غیرواگیر و کارشناس مراقبت‌های مادران برای ارائه خدمات اعزام شدند. 

 

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار با بیان اینکه این اردوی پزشکی با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام می‌شود، افزود: با توجه به شعار هفته سلامت « سلامتی برای همه» و با توجه به رسالت بسیج سازندگی این اردو ترتیب داده شده است. 

 

پرهیزگار با بیان اینکه جمعیت هدف این اردوی پزشکی 5 هزار نفر است، بیان کرد: این اردو از سوم اردیبهشت ماه شروع شده و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه دارد. 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی در طول سال در شهرستان اجرا می‌شود، عنوان کرد: در مقاطع و به مناسبت‌های مختلف در طول سال برنامه‌های پزشکی رایگان برای مناطق محروم در نظر گرفته می‌شود. 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است