پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه فجر استان فارس: مرکز آموزش امامت در سپاه استان فارس راه‌اندازی شد
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه فجر استان فارس: مرکز آموزش امامت در سپاه استان فارس راه‌اندازی شد

منتشرشده در فارس شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 16:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس از راه‌اندازی مرکز آموزش امامت با هدف آموزش و توانمندسازی مدیران سپاه و بسیج استان فارس خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با تاکید بر استفاده از فرصت ماه مبارک رجب اظهار داشت: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فصل نیایش است و باید برای خودسازی و افزایش معنویت نسبت به دیگر ماه‌های سال مورد توجه قرار گیرد. 

 

وی با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در سوم شعبان گفت: با توجه به همزمانی سالروز ولادت امام حسین(ع) و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید بتوانیم با تاسی از امام حسین (ع) گام‌های اساسی در راستای حراست از انقلاب برداریم .

 

سردار غیاثی با اشاره به راه‌اندازی مرکز آموزش امامت که هدف اصلی آن آموزش و توانمندسازی مدیران سپاه و بسیج استان فارس است، گفت: پیش‌بینی کردیم که امسال بیش از 3000 نفر از فرماندهان، مدیران و کارکنان آموزش‌های لازم را در این مرکز ببینند. 

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اهمیت حفظ آمادگی‌های نظامی و جسمانی کارکنان گفت: در این راستا برگزاری دوره‌های آموزش نظامی ویژه کارکنان سپاه فجر در قالب اردوهای رزمی و فرهنگی برای امسال پیش‌بینی شده است. 

 

انتهای خبر/09