شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر: اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است

فرمانده سپاه فجر: اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است

منتشرشده در فارس یکشنبه, 08 بهمن 1396 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار غیاثی گفت: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش جوانان نخبه ایران اسلامی امروز جمهوری اسلامی ایران در بُعد اِشراف اطلاعاتی در منطقه و جهان در سطح کشورهای برتر قرار گرفته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی  فرمانده سپاه فجر استان فارس در دیدار با رزمندگان واحد اطلاعات یگان های رزم فارس در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسیر آینده انقلاب اسلامی را برای همگان تبیین کرده اند، گفت: تاز مانی که در مبانی با آمریکا مشکل داریم فتنه ها ادامه خواهند داشت و دشمنان انقلاب اسلامی پس از هر شکست میدانی به توطئه آفرینی در عرصه داخلی اقدام خواهند کرد.

 

 فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج براساس قانون حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن هستند و ملت ایران با بصیرت و آگاهی پای انقلاب اسلامی و ولایت ایستاده اند.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به این نتیجه رسیده که انقلاب اسلامی در عرصه فرامرزی شکننده نیست،افزود: برنامه ریزی دشمنان انقلاب اسلامی توطئه آفرینی در داخل کشور است و شکست برنامه ریزی های آنان نشان دهندۀ استحکام درونی نظام اسلامی است.

 

سردار غیاثی با تاکید بر اهمیت وفاق همه جریان های داخلی و افراد حول محور رهبری، گفت: حضور آگاهانه مردم با بصیرت و تعامل همه جانبه و همکاری سازمان ها امنیتی ، انتظامی استان فارس رمز موفقیت در مقابله با فتنه 96 و عامل شکست برنامه های دشمنان انقلاب اسلامی بود.

 

فرمانده سپاه فجر در حاشیه این دیدار با بیان اینکه بخش اعظم موفقیت های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تلاش های رزمندگان واحد اطلاعات بوده است، به خبرنگاران اظهار داشت:احاطه اطلاعاتی بر وضعیت دشمن پیش نیاز موفقیت در عملیات های نظامی و اتخاذ تصمیم های موثر و راهگشا توسط فرماندهان نیروهای مسلح است.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در دوران دفاع مقدس با استفاده از تجهیزات پیشرفته از دشمن بعثی حمایت کامل اطلاعاتی می کرد، گفت: رزمندگان واحد اطلاعات در آن شرایط سخت و با کمترین امکانات همواره در خطوط مقدم جبهه و فراتر از آن حضور داشته و در حال جمع آوری اطلاعات و مستندات برای طراحی و تضمین موفقیت آمیز بودن عملیات ها بودند.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش جوانان نخبه ایران اسلامی امروز جمهوری اسلامی ایران در بُعد اِشراف اطلاعاتی در منطقه و جهان در سطح کشورهای برتر قرار گرفته و تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی بصورت کامل تحت رصد اطلاعاتی قرار دارند.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است