شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر: 9 دِی روز نمایش وحدت، اقتدار و انسجام جبهه انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه فجر: 9 دِی روز نمایش وحدت، اقتدار و انسجام جبهه انقلاب اسلامی است

منتشرشده در فارس شنبه, 09 دی 1396 ساعت 10:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثی گفت: نحوه عملکرد خواص در فتنه 88 بهترین معیار برای تشخیص انقلابی بودن یا نبودن آنان و میزان پایبندی آنان به نظام اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با گرامیداشت فرارسیدن نُهم دِی ماه، گفت: تجمع بزرگ ملت انقلابی ایران این روز تاریخی حجت را بر فتنه گران که طرح براندازی انقلاب اسلامی را داشتند تمام کرد و نقشه های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد.

 

وی با بیان اینکه هدف اصلی فتنه گران نابودی ارزش های اسلامی و انقلابی ملت ایران بود، اظهار داشت: حرکت وقیحانه عناصر فتنه گر و ضد انقلاب در توهین به عزاداری سید الشهدا (علیه السلام) و آرمان های انقلاب اسلامی نشان داد فتنه گران و سران فتنه در راستای منافع استکبار جهانی حرکت کرده و دارای یک اتاق فکر برای براندازی نظام اسلامی هستند.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه عناصر و حامیان فتنه همچنان بدنبال ایجاد بحران در کشور هستند، گفت: فتنه 88 آسیب های جبران ناپذیری به کشور وارد کرد و مقدمه تصویب تحریم های اقتصادی بر علیه کشور ایران در سال های بعد شد با این وجود ملت انقلابی ایران با حفظ وحدت و نمایش اقتدار در 9 دی از آزمون بزرگ سال 88 سربلند بیرون آمد.

 

وی با بیان اینکه عملکرد خواص بی بصیرت و ساکتین فتنه در سال 88 غیر قابل قبول بود،تصریح کرد: نحوه عملکرد خواص در فتنه 88 بهترین معیار برای تشخیص انقلابی بودن یا نبودن آنان و میزان پایبندی آنان به انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه 9 دِی روز نمایش وحدت، اقتدار و انسجام جبهه انقلاب اسلامی است، ادامه داد: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا برای بهره برداری از فتنه 88 سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده و با تمام امکانات به میدان آمده بودند اما مدیریت نظام اسلامی، تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و وفاداری ملت ایران به انقلاب اسلامی انان را ناکام گذاشت.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه 9 دِی یک عبرت تاریخی برای خواص بی بصیرت و فتنه گران است، گفت: حضور گسترده مردم در تجمعات نُهم دِی پیوند غیر قابل خدشه نظام اسلامی و مردم انقلابی ایران با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را برای جهانیان به نمایش می گذارد.

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه 9 دِی تضمین تداوم انقلاب اسلامی بود، خاطرنشان کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نقش بزرگی را در حماسه بزرگ مردمی 9 دِی ایفا می کنند و نشان داده اند انقلاب اسلامی همچنان سر زنده و با نشاط به سوی اهداف و آرمان هایش در حال حرکت است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است