شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر : سپاه فجر روزانه بیش از 1500 پُرس غذای گرم در بین زلزله زدگان توزیع می کند

فرمانده سپاه فجر : سپاه فجر روزانه بیش از 1500 پُرس غذای گرم در بین زلزله زدگان توزیع می کند

منتشرشده در فارس سه شنبه, 07 آذر 1396 ساعت 13:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثی گفت: اقلام ضروری و کمک های مردمی استان فارس با امکانات ترابری و مدیریت قرارگاه سازندگی سپاه فجر در مناطق زلزله زده دیده توزیع می شوند.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با حضور در مناطق زلزله زده غرب کشور از فرآیند امدادرسانی و فعالیت های قرار گاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر استان فارس در روستاهای زلزله زده بازدید کرده و میزان خسارات و نحوه امدادرسانی را مورد ارزیابی قرار داد.

 

 وی در حاشیه دیدار با اعضای قرار گاه مردم یاری سپاه فجر و گروه های جهادی بسیج فارس با تجلیل از اقدامات خالصانه آنان در امدادرسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج با حضور فعال در مناطق زلزله زده از ساعات ابتدایی وقوع این حادثه تاکنون در حال امداد رسانی به مردم هستند.

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه پس از امدادرسانی به آسیب دیدگان مرحله مهم احیا و بازسازی مناطق زلزله زده آغاز می شود، تصریح کرد: گروه های جهادی بسیج رسالت مهمی را در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده و احیا روحیه نشاط و سرزندگی در مناطق زلزله زده بر عهده دارند.

 

وی در تشریح فعالیت های گروه های جهادی بسیج فارس در مناطق زلزله زده کرمانشاه، ادامه داد: با توجه به جفرافیای روستایی فعالیت های گروه های جهادی بسیج در محورهای خدمات پزشکی، مشاوره ای، توزیع اقلام ضروری، طبخ غذای گرم، آماده سازی زیرساخت ها و بازسازی ساختمان ها صورت می گیرند.

 

سردار غیاثی با اشاره به تشکیل قرار گاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر در مناطق زلزله زده، افزود: این قرارگاه در راستای نظارت بر فرآیند بازسازی، تجمیع ظرفیت ها و  سازماندهی فعالیت های گروه های جهادی بسیج فارس با هدف بهره گیری حداکثری از کمک های مردمی و توزیع اقلام ضروری موردنیاز در اسرع وقت تشکیل شده است.

 

 وی با تاکید بر اهمیت توجه به وضعیت روحی کودکان و نوجوانان بازمانده از زلزله گفت: قرار گاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر ضمن ارائه مشاوره به بازماندگان و خانواده های آسیب دیده از زلزله اخیر برای کودکان و نوجوانان در دو نوبت صبح و عصر کلاس های آموزشی و فرهنگی برگزار می کنند.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه قرار گاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر تاکنون پنج روستای زلزله زده را تحت پوشش قرار داده است، تاکید کرد: اقلام ضروری و کمک های مردمی استان فارس با امکانات ترابری سپاه فجر و مدیریت قرارگاه در مناطق آسیب دیده توزیع می شوند و آشپزخانه قرار گاه سازندگی سپاه فجر روزانه هزار و پانصد تا دو هزار پُرس غذای گرم در بین زلزله زدگان توزیع می کند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است