شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجراستان فارس: هفته بسیج یادآور حماسه آفرینی بسیجیان در برهه ها و آزمون های تاریخ انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه فجراستان فارس: هفته بسیج یادآور حماسه آفرینی بسیجیان در برهه ها و آزمون های تاریخ انقلاب اسلامی است

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 11:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر اظهار داشت: هفته بسیج یادآور حماسه آفرینی بسیجیان در برهه ها و آزمون های تاریخ انقلاب اسلامی است و فرصتی مناسب برای معرفی خدمات بسیج به مردم انقلابی ایران است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارسید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج دارای ظرفیت بالقوه و بزرگ مردمی برای پیشبُرد امور کشور است و با گذشت سی و هشت سال از تشکیل آن همچنان در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی و رفع نیاز کشور در حوزه های فرهنگی بصورت فعال حضور دارد.

 

سردار غیاثی ادامه داد: این هفته یادآور حماسه آفرینی بسیجیان در برهه ها و آزمون های تاریخ انقلاب اسلامی است و فرصتی مناسب برای معرفی خدمات بسیج به مردم انقلابی ایران است.

 

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: ترویج و بهره گیری از روحیه جهادی که برآمده از تفکر بسیجی است همواره راه حل موثر پیشبَرندگی نیروهای انقلابی در مسیر دستیابی به آرمان های انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان در اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی پیشرو هستند، گفت: گام بزرگی در راستای رونق در تولید و ایجاد اشتغال پایدار در فارس برداشته است.

 

سردار غیاثی افزود: امنیت پایدار نعمت بزرگی است که امروز مردم در استان فارس در سایۀ آرامش و آسایش به امور جاری زندگی می پرداند که بخش قابل توجهی از آن حاصل تلاش خالصانه بسیجیان و حضور فعال رده های بسیج در سراسر فارس از مرکز تا دورترین نقاط استان است.

 

وی با اشاره به برگزاری مجمع عالی بسیج استان فارس در شیراز، گفت: مجامع عالی بسیج حلقه وصل نخبگان بسیج با مدیران کشور و بهترین بستر برای طرح ایده های جهادی و انقلابی برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی سازمان ها به مردم است.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه مجمع عالی بسیج در راستای تحقق مطالبه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر تشکیل هیئت های اندیشه ورز تشکیل شده است، گفت: بسیج یک نهاد مردمی است و تشکیل مجامع عالی در اقشار مختلف بسیج موثرترین راهکار برای اداره این نهاد توسط خود مردم است تا ایده های انقلابی و جهادی نخبگان بسیجی به عرصه عمل درآیند.

 

وی خاطرنشان کرد: نهاد بسیج بهترین بستر برای تربیت نسل انقلابی و با نشاط است که این خود پایۀ اصلی دستیابی به یک جامعه موفق اسلامی است.

 

سردار غیاثی با اشاره به استقبال ملت های مسلمان از تفکر بسیجی و الگوی انقلاب اسلامی، گفت: پایان سیطره شجره خبیثه داعش در منطقه غرب آسیا حاصل تلاش ها و ایثارگری مردم منطقه، ارتش های سوریه و عراق، مدافعان حرم و نیروهای مقاومت اسلامی براساس تفکر بسیجی و جهادی است.

 

وی با بیان اینکه شرح خدمات خالصانۀ بسیج به مردم انقلابی ایران فراتر از تالیف چند کتاب و تهیه مستندهای مختلف است، اظهار داشت: بمناسبت هفته بسیج و در راستای خدمت رسانی به محرومان استان فارس بیمارستان تخصصی بسیج در منطه پاسارگاد برپا می شود.

 

فرمانده سپاه فجر تصریح کرد : این بیمارستان از ابتدای آذرماه و به مدت پنج روز ، با حضور پزشکان متخصص بسیجی در حوزه های قلب، داخلی گوارش، اطفال، زنان، ارتوپدی، مامائی، چشم پزشکی، دندانپزشکی و دارویی بصورت رایگان به مردم خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه خواهد کرد.

 

سردار غیاثی خاطرنشان کرد: این بیمارستان براساس پیش بینی ها در حوزه خدمات پزشکی و بهداشتی بیش از هشت هزار نفر از مردم محروم منطقه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است