شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس: سیزدهم آبان نماد استکبارستیزی نوجوانان و جوانان انقلابی ایران است

فرمانده سپاه فجر استان فارس: سیزدهم آبان نماد استکبارستیزی نوجوانان و جوانان انقلابی ایران است

منتشرشده در فارس شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثی گفت: روز سیزدهم آبان بهترین فرصت برای تشریح جنایت های ظالمانۀ آمریکا در حق مظلومان جهان بخصوص ملت ایران است.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در حاشیه دیدار با خادمین آستان قدس رضوی با بیان اینکه استکبارستیزی ملت ایران یک شاخصه محوری و یکی از اصول اصلی انقلاب اسلامی است، گفت: دانش آموزان یکی از اقشار فعال در مبارزات انقلاب اسلامی بودند و حضور موثر آنان در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی هیچ گاه کمرنگ نشده است.

 

وی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان آینده سازان ایران اسلامی هستند، ادامه داد: تربیت یک نسل مومن و انقلابی برای حضور در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی رسالت مهم آموزش و پرورش است و این مهم با تقویت روحیه استکبارستیزی در نسل نوجوان و جوان کشور محقق می شود.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سیزدهم آبان نماد استکبارستیزی نوجوانان و جوانان انقلابی ایران است، تصریح کرد: وجه استکبارستیزی و آمریکا ستیزی ملت انقلابی ایران یکی از راهبردهای اصلی انقلاب اسلامی و محور تشکیل جبهه مقاومت اسلامی است.

 

وی افزود: روز مهم سیزدهم آبان یادآور سه رویداد مهم تاریخ انقلاب اسلامی است که مهم ترین آن ها تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست و در تمام این رویداد ها نقش آفرینی موثر دانش آموزان و دانشجویان مشاهده می شود.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه آمریکا یک کشور حیله گر و غیر قابل اعتماد است، گفت: شخصیت و سخنان رییس جمهور جدید آمریکا بار دیگر روی مستکبر و ظالم این کشور را برای جهان به نمایش گذاشته و این نکته را به همگان گوشزد کرد که دشمنی ها و توطئه های سردمداران آمریکا بر علیه ملت ایران از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن همواره ادامه داشته و هیچ گاه از حجم این توطئه ها کاسته نشده است.

 

وی خاطرنشان کرد: روز سیزدهم آبان بهترین فرصت برای تشریح جنایت های ظالمانۀ آمریکا در حق ملت های های مظلوم جهان بخصوص ملت ایران است.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تحریم های اخیر آمریکا هیچ گونه تاثیری بر مواضع و روند پیشرفت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نخواهد گذاشت، گفت: پیوند و وحدت سپاه با مردم خدشه ناپذیر است و توطئه دشمنان انقلاب اسلامی برای تضعیف نیروهای مسلح کشور ناکام خواهند ماند.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه روحیه استکبار ستیزی یکی از پیش نیازهای مهم حضور در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: یکی از راهبردهای اصلی دشمنان انقلاب اسلامی کمرنگ کردن روحیه استکبارستیزی در جامعه ایران است  که از طریق هجمه رسانه ای و شبهه افکنی در فضای مجازی دنبال می شود.

 

وی بیان داشت: استکبارستیزی ملت ایران از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی، موفقیت در هشت سال دفاع مقدس و اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی است.

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه وجه سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) بودن شیراز بیش از پیش مورد توجه مسئولان استان فارس قرار بگیرد، گفت: تقویت ارتباط، هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر آستان های مقدس رضوی و احمدی در مشهد و شیراز یک گام موثر در ترویج شعائر اسلامی در جامعه ایران و معرفی ظرفیت های توریستی - مذهبی استان فارس است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است