شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر: از ظرفیت دانشگاه هنر شیراز در زمینه ترویج ارزش های انقلاب اسلامی استفاده شود

فرمانده سپاه فجر: از ظرفیت دانشگاه هنر شیراز در زمینه ترویج ارزش های انقلاب اسلامی استفاده شود

منتشرشده در فارس دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 10:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثی گفت: دانشجویان بسیجی در راستای مقابله با جنگ نرم فرهنگی در دانشگاه فعال و نقش آفرین باشند و برای خنثی کردن توطئه های استکبار جهانی تلاش کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛، سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی در دیدار با دانشجویان بسیجی استان فارس با تاکید بر اینکه حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک وظیفه مهم است، گفت: علیرغم سیاه نمایی های بسیاری که علیه انقلاب اسلامی صورت گرفته اما دو نهاد سپاه و بسیج بخوبی توانسته اند از انقلاب اسلامی دفاع کرده و اقتدار خود را نشان دهند.

 

وی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی هدفمند در کارها و فعالیت ها، ادامه داد : اثرات کارکرد های هدفمند تربیتی بسیج در زمینه هایی نظیر تربیتی، علمی، فرهنگی مشخص است و اقدامات شایسته ای توسط بسیج و سپاه در این زمینه ها صورت گرفته است.

 

فرمانده سپاه فجر با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت هنر در ترویج ارزش های انقلاب اسلامی و دین اسلام، تصریح کرد : دانشگاه هنر شیراز از ظرفیت بالقوه و قابل توجهی در این زمینه برخوردار است و اساتید و صاحب نظران انقلابی، مومن و متعهد دانشگاه باید این ظرفیت های بالقوه را به عرصه عمل وارد کنند.

 

وی تاکید کرد: برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی و استقبال گسترده مردم از این برنامه فرهنگی گُواه استقبال مخاطبان از آثار فاخر عرصه هنر انقلاب اسلامی است.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه تاثیرگذاری بر دانشگاه، دانشجویان و نظام آموزش عالی کشور از اهداف اصلی جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامی است، افزود: دانشجویان بسیجی در راستای مقابله با جنگ نرم فرهنگی در دانشگاه فعال و نقش آفرین باشند و برای خنثی کردن توطئه های استکبار جهانی تلاش کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: فلج کردن دانشگاه ها در زمینه تربیتی و علمی و فروپاشی اعتقادی اساتید و دانشجویان کشور محور اصلی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی علیه نظام آموزش عالی کشور هستند که تاکنون ناکام مانده اند.

 

فرمانده سپاه فجر اضافه کرد: بسیج دانشجویی حلقه وصل حوزه و دانشگاه، طلاب و دانشجویان بسیجی است و مسئولان این دو قشر تاثیرگذار بسیج در راستای هم افزایی بهتر توان داشنجویان و طلاب بسیجی تلاش کنند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است