شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسمعاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس اعلام کرد : شرکت های دانش بنیان راهکار ایجاد اشتغال برای جوانان

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس اعلام کرد : شرکت های دانش بنیان راهکار ایجاد اشتغال برای جوانان

منتشرشده در فارس دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 08:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ پاسدار کوشکی گفت: سپاه به تلاش جوانان متخصص ایرانی افتخار می کند و با تمام وجود از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

  به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر از شرکت دانش بنیان اهورا دارو بازدید کرد، این شرکت دانش بنیان از فراورده های گیاهی محصولاتی منحصر بفرد در کشور و جهان تولید می کند.

 

سرهنگ کوشکی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، خطاب به کارکنان و متخصصان این شرکت دانش بنیان گفت: امروز اداره یک مجموعه صنعتی به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد و تلاش شما جوانان متخصص هم یک نوع دفاع است که البته سخت تر و پیچیده تر از دفاع مقدس است.

 

وی  با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان راهکار ایجاد اشتغال برای جوانان است، گفت: مسئله اصلی در اشتغال جوانان موضوع هویت بخشی به انسان و ایجاد آرامش در خانواده هاست.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر  اظهار داشت : شرکت های دانش بنیان علاوه بر ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان بصورت مستقیم، برای طیف گسترده ای از افراد جامعه نیز بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد می کنند.

 

وی با تاکید بر اهمیت حمایت مسئولان از شرکت های دانش بنیان، گفت: با تلاش جوانان مومن و متعهد، ایران اسلامی می تواند در جایگاهی فوق جهانی قرار بگیرد، همان طور که تعدادی از محصولات اهورا دارو دارای مزیت مطلق در جهان هستند و تنها در استان فارس تولید و به سراسر کشور و جهان ارائه می شوند.

 

سرهنگ کوشکی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان نظیر اهورا دارو نمونه ای از مقابله موثر با تحریم های اقتصادی هستند، گفت: سپاه به تلاش جوانان متخصص ایرانی افتخار می کند و با تمام وجود از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است