شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر: مهم ترین دستاورد دفاع مقدس ایجاد انسجام بین نیروهای مسلح و ملت است

فرمانده سپاه فجر: مهم ترین دستاورد دفاع مقدس ایجاد انسجام بین نیروهای مسلح و ملت است

منتشرشده در فارس دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثی گفت: امورز توانمندی های نیروهای مسلح باعث اقتدار امنیتی برای کشور شده و ایران با وجود تهدیدات فراوان در امنیت کامل است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در مراسم رژه اقتدار نیروهای مسلح که با حضور آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در فارس و فرماندهان نیروهای مسلح استان به میزبانی سپاه فجر برگزار شد ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت : اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون حماسه آفرینی و ایثار شهدای دفاع مقدس، ایثارگران و شهدای مدافع حرم است که نقش کلیدی را در تامین امنیت پایدار برای کشور ایفا می کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: تجارب و دستاوردهای بسیار خوبی از دفاع مقدس حاصل شده اند که مهم ترین آن ها ایجاد انسجام بین نیروهای مسلح کشور و آحاد ملت ایران بوده است.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای مسلح در تبعیت محض فرمانده کل قوا هستند و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده اند، افزود: وظیفه مهم نسل امروز انتقال صحیح حقایق دفاع مقدس به نسل های آینده است.

 

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس مصداق مدیریت جهادی و اتکا به توان داخلی است، گفت: امورز توانمندی های نیروهای مسلح باعث اقتدار امنیتی برای کشور شده و ایران با وجود تهدیدات فراوان در امنیت کامل و دارای اقتدار امنیتی است.

 

سردار غیاثی با تاکید بر اینکه بین " امنیت " و " اقتدار امنیتی " تفاوت وجود دارد، ادامه داد: امروز برخی کشورهای غربی به دیلیل اینکه تهدید امنیتی ندارند امن هستند اما جمهوری اسلامی ایران با وجود کشورهای توطئه گری که در مقابلش هستند امن است این بالاتر از امنیت بوده و عین اقتدار امنیتی است.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از هر حیث آمادگی کامل دارند، گفت: نیروهای مسلح در کنار هم و بصورت منسجم در راستای انجام وظایف و ماموریت ها گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا هستند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است