شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس: زندگی و رفتار شهدای دفاع مقدس مصداق بارز سبک زندگی اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس: زندگی و رفتار شهدای دفاع مقدس مصداق بارز سبک زندگی اسلامی است

منتشرشده در فارس دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 10:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس گفت: زندگی و رفتار شهدای دفاع مقدس مصداق بارز سبک زندگی اسلامی است و دیدار با پدران و مادران شهدا یکی از بهترین راه های شناخت شهداست.

 به گزارش سپاه نیوز؛  همزمان با هفته دفاع مقدس حجت الاسلام والمسلمین محمد حاجی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با خانواده شهید رحیم باستانی دیدار کرد.

 

وی اظهار داشت: برگزاری یادواره های شهدای سرباز و تالیف کتاب زندگینامه این شهدا در دستور کار مسئولان فرهنگی کشور قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ شهادت است، ادامه داد: زندگی و رفتار شهدای دفاع مقدس مصداق بارز سبک زندگی اسلامی است و دیدار با پدران و مادران شهدا یکی از بهترین راه های شناخت شهداست.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر شهدای دفاع مقدس در سنین جوانی در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی حضور یافتند، ادامه داد: شهدای دفاع مقدس الگوی رزمندگان جوان جبهه مقاومت اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی هستند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه موضوع معرفی شهدای سرباز به جامعه مورد توجه اصحاب رسانه و مسئولان نیروهای مسلح کشور قرار بگیرد، گفت: شهدای سرباز بعنوان نمونۀ جوانان مومن و سلحشور ایرانی به سربازانی که در حال سپری کردن دوران خدمت مقدس سربازی هستند معرفی شوند.

 

وی با تاکید بر اهمیت تکریم پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا در جامعه، خاطرنشان کرد: تکریم یاد شهدا و بازماندگان ایشان روحیه شهادت طلبی و ایثار را در جامعه جوان ایران تقویت می کند و در این راستا برگزاری یادواره های شهدای سرباز و تالیف کتاب زندگینامه این شهدا باید در دستور کار مسئولان فرهنگی کشور قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده با بیان اینکه دوران خدمت سربازی در سپاه تنها آموزش نظامی نیست بلکه یک دوره خودسازی و انسان سازی است، افزود: نمایندگی ولی فقیه در سپاه برنامه های متنوع دینی و اخلاقی را برای سربازان این نهاد برگزار می کند که راهنما و پشتوانه ای برای تعمیق معنویت اسلامی و حرکت جوانان به سمت سعادت دنیوی و اُخروی در زندگی است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با اشاره به اینکه اولویت و اهمیت مسئله دفاع از انقلاب اسلامی وجه مشترک تمام شهداست، گفت: خودسازی الهی، اُنس با قرآن و اهل بیت، روحیه انقلابی و جهادی و تبعیت کامل از ولایت فقیه لازمه استمرار حرکت در مسیر شهدا هستند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است