شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسجانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین: بیش از هفت میلیون نفر سال گذشته توفیق حضور در راهیان نور داشته اند

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین: بیش از هفت میلیون نفر سال گذشته توفیق حضور در راهیان نور داشته اند

منتشرشده در فارس شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فضلی گفت: سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته اند که هشتاد درصد آن ها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته اند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ آئین تجلیل از خادمان راهیان نور استان فارس با حضور سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین و سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر برگزار شد.

 

سردار فضلی با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: حضور شما خادمان شهدا در عرصه انتشار ارزش های دفاع مقدس یک توفیق است و این مسئله را همواره پیش روی خودتان داشته باشید که هر کاری انجام می دهید برای خدا باشد.

 

وی با اشاره به اینکه راهیان نور حلقه فصل امت و ارزش هاست، ادامه داد: دفاع مقدس الگویی برای همه نسل ها و عرصه ای برای تربیت جوانان است و علاوه بر این ها امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.

 

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه طِی یک سال هشتاد هزار نفر از استان فارس به راهیان نور اعزام شده اند، افزود : سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته اند که هشتاد درصد آن ها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته اند. 

 

وی همراه شدن یک خادم الشهید با هر کاروان را از ابتکارات استان فارس دانست و تصریح کرد : در زمینه راهیان نور شاهد رشد بسیار خوبی در فارس بوده ایم و این استان با تربیت چهار هزار خادم الشهید در کشور زبانزد است و ابتکارات استان فارس در سایر استان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سردار فضلی گفت : راهیان نور مهمانی شهدا و حج بصیرتی است و دفاع مقدس، شهدا و راهیان نور به هیچ گروه و صنفی وابستگی ندارند و متعلق به همه مردم از همه سلایق هستند.

 

 

انتهای خبر /09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است