شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس: رسانه‌های استان فارس برای معرفی شیراز به عنوان "سومین حرم اهل بیت(ع)" اهتمام ورزند

فرمانده سپاه فجر استان فارس: رسانه‌های استان فارس برای معرفی شیراز به عنوان "سومین حرم اهل بیت(ع)" اهتمام ورزند

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: رسانه‌های استان فارس تمام تلاش خود را برای معرفی شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) به کار بگیرند.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار داشت: در عصر حاضر تاثیرگذاری رسانه‌ها بر افکار عمومی و هدایت اذهان جامعه جهانی توسط خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی یک امر پذیرفته شده است.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی سرمایه‌گذاری قابل توجهی در حوزه رسانه و فرهنگ داشته‌اند، گفت: مقابله با توطئه‌های فرهنگی و طرح‌های رسانه‌ای دشمنان انقلاب اسلامی رسالت مهم اصحاب فرهنگ و خبرنگاران انقلابی است.

 

وی با تاکید بر اینکه حوزه رسانه و خبر عرصه‌ای برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: برای مقابله موثر با رسانه‌های معاند نظام اسلامی به مجموعه‌ای منظم و دارای ساختار مشخص در قالب و تحت عنوان رسانه تراز انقلاب اسلامی نیاز داریم.

 

فرمانده سپاه فجر با اشاره به اینکه مبانی و مفهوم رسانه تراز انقلاب اسلامی توسط خبرنگاران و فعالان حوزه خبر تدوین و تبیین شود، ادامه داد : موضوع تبیین ساختار و نحوه عملکرد رسانه انقلابی و اسلامی یکی از مسائل مهمی است که در سال‌های گذشته کمتر به آن توجه شده است.

 

وی افزود: آشنایی با علوم انسانی اسلامی، بهره‌گیری اصحاب رسانه از علوم روز و روش‌های نوین حوزه تولید و انتشار اخبار و بومی‌سازی طرح‌های رسانه‌ای و فرهنگی مطابق با ارزش‌های انقلاب اسلامی شروط تحقق و پیش نیاز اصلی تعریف و پیاده‌سازی ساختار رسانه تراز انقلاب اسلامی هستند.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه رسانه‌های انقلابی باید متناسب با شرایط روز و اقتضائات انقلاب اسلامی سیاست‌ها و نحوه عملکر خود را بروز رسانی کنند، گفت: عرصه رسانه بهترین و مناسب‌ترین بستر برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای نظام اسلامی به مردم سراسر دنیاست.

 

فرمانده سپاه فجر با اشاره به اینکه فارس یک استان تاثیرگذار در کشور و دارای ظرفیت‌های رسانه‌ای قابل توجه است، گفت: با توجه به اهمیت مزین شدن نام شیراز به عنوان "سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی" از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)  این عنوان تمام فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های مرتبط با شهرستان شیراز و حتی استان فارس را در بر می‌گیرد.

 

وی بیان کرد: رسانه‌های استان فارس تمام تلاش خود را برای معرفی شیراز به عنوان "سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی" به کار گیرند.

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه زنده نگاه داشتن یاد و نام شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در جامعه استمرار حرکت در مسیر انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: ترویج  روحیه انقلابی، فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در جامعه و معرفی مفهوم اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی مسائل مهمی هستند که همواره باید مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرند.

 

وی با تجلیل از عملکرد رسانه‌های استان فارس در انعکاس فعالیت و برنامه‌های سپاه و بسیج، گفت: ارتباط بسیار خوبی بین رسانه‌های استان فارس و مسئولان سپاه فجر برقرار است و این گُواه ثابت قدم بودن رسانه‌های استان فارس در عرصه تعامل و همکاری با نیروهای انقلابی و دفاع از انقلاب اسلامی است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است