شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس : جامعه خبری شیراز به معرفی و پاسداشت یاد شهدای مدافع حرم بپردازند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس : جامعه خبری شیراز به معرفی و پاسداشت یاد شهدای مدافع حرم بپردازند

منتشرشده در فارس سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 11:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر گفت: معرفی و پاسداشت یاد شهدای مدافع حرم و ثبت خاطرات شهدا و تشریح سیره زندگی ایشان در گفت‌وگو  با پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا یکی از موضوعاتی است که باید مورد توجه جامعه خبری کشور قرار بگیرد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاجی‌زاده با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: قشر خبرنگار و مجموعه اعضای جامعه خبر کشور یکی از اقشار موثر در جامعه هستند که همواره در خط مُقدم دفاع از ایران اسلامی و انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی مفهوم کار انقلابی و جهادی برای تمام اقشار تبیین شد، افزود:  رعایت انصاف در نقد، ارائه مشاوره صحیح به مردم و مسئولان، اخلاص و رعایت تقوا در کار رسانه‌ای، دفاع از انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ و قلم، مقابله با طرح‌های فرهنگی استکبار جهانی و رساندن صدای مظلومیت ملت فلسطین به گوش جهانیان ، مصداق‌های کار انقلابی در عرصه رسانه هستند.

 

وی با تاکید بر اهمیت توجه به موضوع دین و مفاهیم اسلامی در نشریات و رسانه‌ها، ادامه داد : بدون شک توجه نسل نوجوان و جوان کشور به رسانه‌ها بیش از نسل‌های پیش است و همچنین تاثیرگذاری اخبار بر اذهان آنها بسیار زیاد است بنابراین خبرنگاران مفاهیم دین اسلام را بر اساس حوزه کاری رسانه و شرایط روز جامعه و کشور در قالب تولیدات رسانه‌ای و هنری به مخاطبان عرضه کنند و این بهترین راهکار برای تحقق جامعه اسلامی است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌زاده با بیان اینکه حضور رسانه‌های محور مقاومت و انقلاب اسلامی در فضای بین‌المللی بسیار مهم است، گفت: مرز جغرافیای انقلاب اسلامی محدود به کشور ایران نیست و پیام این انقلاب یک پیام جهانی برای تمام مردم است بنابراین استفاده از زبان‌های مختلف برای برقراری ارتباط بهتر با سایر ملت‌ها یکی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه مدیران رسانه‌ها قرار بگیرد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر خاطرنشان کرد: تشریح توطئه‌های آمریکا و استکبار جهانی، جنایات داعش در منطقه و اهداف شوم گروه‌های تروریستی برای ملت‌های مسلمان رسالت مهم رسانه‌ها و خبرنگاران جبهه مقاومت در برهه کنونی است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌زاده با تاکید بر اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه تمام تلاش خود را برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به ملت ایران و سایر ملت‌ها به کار گیرند، اظهار داشت: خبرنگاران افسران جنگ نرم فرهنگی هستند که نه تنها در مقابل توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی می‌کنند بلکه با استفاده از تاکتیک‌های رسانه‌ای پیام و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به جهان معرفی می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه روز خبرنگار بهترین فرصت برای تجلیل از شهدای خبرنگار است، گفت: معرفی و پاسداشت یاد شهدای مدافع حرم و ثبت خاطرات شهدا و تشریح سیره زندگی ایشان در گفت‌وگو  با پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا یکی از موضوعاتی است که باید مورد توجه جامعه خبری کشور قرار بگیرد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌زاده با تجلیل از زحمات جامعه خبری فارس در پوشش رسانه‌ای خدمات سپاه بسیج به مردم، افزود: خبرنگاران همواره همگام با مسئولان سپاه و بسیج در تمام برنامه‌ها حضور فعال داشته‌اند و با روحیه بسیجی در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی گام برداشته‌اند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با تقدیر از فعالیت خبرنگاران افتخاری بسیج خاطرنشان کرد: شبکه گسترده خبرنگاران افتخاری بسیج در سراسر استان فارس با مدیریت روابط عمومی سپاه فجر ضمن مستندسازی از فعالیت‌های بسیجیان نقش مهمی در انعکاس برنامه‌های بسیج فارس در سطح استانی و ملی بر عهده دارند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است