شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسسرکشی فرمانده سپاه ناحیه کوار استان فارس ، از خانواده معظم شهدا

سرکشی فرمانده سپاه ناحیه کوار استان فارس ، از خانواده معظم شهدا

منتشرشده در فارس شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 16:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده و مسئول نمایندگی سپاه ناحیه کوار و فرماندار این شهرستان به همراه برخی مسئولین ادارات و ارگان ها از خانواده معظم شهدای روستای دهشیب سرکشی کردند.

  به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ دوم پاسدار علی امیری فرمانده سپاه ناحیه کوار ،حجت الاسلام والمسلمین دهقان مسئول نمایندگی در ناحیه کوار و نیز مهندس داریوش دهقان فرماندار شهرستان کوار به همراه مسئولین ادارات و ارگانهای شهرستان از خانواده معظم شهیدان در روستای دهشیب سرکشی کردند.

 

 حجت الاسلام  والمسلمین دهقان مسئول نمایندگی سپاه ناحیه کوار در جمع مسئولین گفت : اگر ما در امنیت کامل زندگی می کنیم  به خاطر از خود گذشتگی و خون شهداست و ما هر چه داریم از شهدا داریم و این شهدا بودند که در جهت دفاع از نظام و انقلاب اسلامی در راه خدا جهاد کردند و این راه مقدس جان خود را فدای اسلام و ارزشها نمودند و به ما درس فداکاری ، ایثار و از خود گذشتگی دادند.

 

وی در ادامه افزود : شهدا از جان و مال و همه چیز خود گذاشتند و با خدای خود معامله کردند  و بزرگترین سود و فایده را بردند و این ما هستیم که در معاملات دنیا که رنگ و بوی خدایی ندارد سود و فایده ای نخواهیم برد بلکه ضرر خواهیم کرد و بدانیم که شهدا نظاره گر عملکرد ماهستند . باید به وصیت شهداء عمل کنیم و همیشه مدافع انقلاب اسلامی و رهبری باشیم .

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است