شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس: نگاه دشمن به دانشگاه و مدارس است/ دانشجوی بسیجی الگویی تمام‌عیار باشد/ وجود مقام معظم رهبری از دلایل اقتدار ایران اسلامی است

فرمانده سپاه فجر استان فارس: نگاه دشمن به دانشگاه و مدارس است/ دانشجوی بسیجی الگویی تمام‌عیار باشد/ وجود مقام معظم رهبری از دلایل اقتدار ایران اسلامی است

منتشرشده در فارس دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه فجر استان فارس بابیان اینکه نگاه دشمن به دانشگاه و مدارس است گفت: دانشجوی بسیجی باید یک الگوی تمام‌عیار باشد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی در جمع دانشجویان بسیجی دوره آموزشی خط امام (ره) این استان، بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام را از شاخص‌های مهم مؤمنین دانست و اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زمینه‌هایی وجود دارد که مرزهای جنگ سخت و نیمه‌سخت است، اما اگر این زمینه برای شما فراهم نمی‌شود، در حوزه‌های جنگ نرم، فرهنگی و اقتصادی باید کار کنید.

 

فرمانده سپاه فجر فارس بابیان اینکه برای پیمودن مسیر درست، راهی جز تبعیت از امام جامعه نیست، اضافه کرد: به برکت وجود مقام معظم رهبری ، دارای کشوری با امنیت کامل هستیم و امروز یکی از کشورهایی به شمار می‌رویم که سرزمین نبرد را خودمان تعریف می‌کنیم.

 

سردار غیاثی بابیان اینکه امروز غرب و شرق آسیا و آفریقا، ایران را به‌عنوان یک قدرت تعیین‌کننده می‌شناسند گفت: آمریکا نمی‌تواند یک معادله ساده را حل کند؛ چراکه محور معادلات جنگ سخت نیروی انسانی است و به همین دلیل ابتکار عمل در میدان نبرد دست ما است.

 

وی، کلمات آسمانی رهبری معظم را یکی از دلایل اقتدار ایران اسلامی برشمرد و تصریح کرد: اگر در عرصه اقتصادی رهنمودهای رهبری را عملی کنیم در این حوزه هم توفیقات خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس ، اشرافیت کامل در دانشگاه را بسیار مهم و تأثیرگذار توصیف کرد و با تأکید بر اقدام به‌موقع گفت: مردم ما در پرتو ولایت‌فقیه یک حقیقت واحد هستند که هر توطئه‌ای را از بین می برند و خداوند نیز در دل دشمنان ترس و وحشت ایجاد می‌کند.

 

وی بابیان اینکه نگاه دشمن به دانشگاه و مدارس است بر تلاش برای برنامه‌ریزی در راستای خنثی کردن توطئه دشمنان تأکید کرد و افزود: باید بیشتر به فرایض و خودسازی توجه کنیم چراکه دانشجوی بسیجی باید یک الگوی تمام‌عیار باشد.

 

سردار غیاثی ادامه داد: مقام معظم رهبری از ما جهاد علمی می‌خواهند و کار اصلی دانشجو را کسب علم عنوان نمودند.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس در پایان گفت: دانشجویان بسیجی، انقلابی و ارزشی در بعضی از زمینه‌ها مانند ورزش و هنر باید به‌طور قوی و جدی وارد عرصه شوند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است