شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر فارس: تشریح سبک زندگی شهید چمران نشان از ترویج فرهنگی انقلابی دارد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر فارس: تشریح سبک زندگی شهید چمران نشان از ترویج فرهنگی انقلابی دارد

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر فارس با گرامیداشت یاد شهید مصطفی چمران گفت: باید شخصیت این شهید به‌عنوان فردی نخبه در علم و دفاع از انقلاب اسلامی به‌درستی تبیین شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاجی‌زاده مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر فارس نیز با گرامیداشت یاد شهید مصطفی چمران گفت: باید شخصیت این شهید به‌عنوان فردی نخبه در علم و دفاع از انقلاب اسلامی به‌درستی تبیین شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌زاده شهید چمران را نماد پیوند و دلدادگی نخبگان جامعه علمی کشور با انقلاب اسلامی دانست و افزود: دکتر چمران شاخصه‌های متعدد و روحیه انقلابی و جهادی داشت و وی شاخص برتری برای نخبگان جامعه است که ترویج و تشریح سبک زندگی اسلامی وی نشان از ترویج فرهنگی انقلابی دارد.

 

محمدکاظم کاوه پیشقدم، عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز در گردهمایی سالروز بسیج اساتید که با مناسبت سالروز شهادت شهید چمران برگزار شد، اظهار داشت: شناسایی و متدولوژی یک پدیده بسیار مهم است و باید به پدیده‌های هستی دیدی معرفت‌شناختی داشته باشیم.

 

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است