شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسمدیرکل صدا و سیمای فارس: "سپاه و صداوسیما دو سازمان انقلابی جدایی ناپذیرند"

مدیرکل صدا و سیمای فارس: "سپاه و صداوسیما دو سازمان انقلابی جدایی ناپذیرند"

منتشرشده در فارس شنبه, 26 فروردين 1396 ساعت 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سهرابی گفت:  "سپاه و صداوسیما دو سازمان انقلابی جدایی ناپذیرند"

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سید تقی سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس به اتفاق شورای معاونین در دیدار با فرمانده سپاه فجر استان گفت: پس از ۳۷ سال از عمر انقلاب، ما یاد گرفته ایم که بهترین استراتژی در مقابل توطئه تضعیف نهادها و اشخاص انقلابی که همواره در دستور کار دشمنان و رسانه های آنان بوده و هست تقویت همان نهاد و شخص با بیان دقیق عملکرد موفق وی و خدمات آن به مردم است.

 

وی با اشاره به خدمات سپاه و بسیج به مردم و کشور افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمن و محبوب دوستان است و صدا و سیما با افتخار خدمات بی نظیر این نهاد مقدس را در دورانهای مختلف پس از پیروزی انقلاب در قالب برنامه های متعدد رسانه ای به اطلاع مخاطبان خود می رساند و همین اقدام نیز موجب بغض و کینه دشمنان از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شده است.

 

مدیرکل صدا و سیمای استان با بیان اینکه سپاه و صدا و سیما دو سازمان انقلابی جدایی ناپذیرند، افزود: با رعایت اصول حاکم و مقررات مشخص و احترام به وظایف متقابل رسانه ملی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان انقلاب دوشادوش همدیگر در عرصه های جنگ سخت و جنگ نرم مبارزه می کنند.

 

سهرابی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که صدا و سیما را مهمترین قرارگاه مقابله با جنگ نرم دشمن توصیف فرموده‌اند، گفت: مدیران و کارکنان رسانه ملی با تأسی این فرمایش مقام معظم رهبری و با اتخاذ اندیشه متعالی بسیج بدون اندک نگرانی از محدودیت ها و مشکلات در خط اول مقابله دشمن با تولید پیام های پاک و فاخر رسانه ای برای تقویت دین، اخلاق، امید و آگاهی مردم قرار گرفته و شبانه روز در تلاش و تکاپو هستند.

 

 

سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر استان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیرکل و شورای معاونین صدا و سیما در سپاه فجر استان با اشاره به برنامه های مشترک انجام شده و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای سال ۹۶ اظهار امیدواری کرد که همچون سال گذشته شاهد همکاری مشترک موفق در خدمات رسانی به مردم باشیم.

 

فرمانده سپاه فجر استان راه‌اندازی موکب عظیم احمد بن موسی (ع) در کربلای معلی و برگزاری همایش بزرگ اربعینیان در شیراز را در کنار سایر برنامه‌های سپاه فجر استان در سال گذشته نمونه ای از فعالیت های مذهبی و اجتماعی در راستای خدمات رسانی سپاه به مردم ذکر کرد و افزود: درخصوص اقتصاد مقاومتی نیز این نهاد انقلابی در سال گذشته موفقیت های چشمگیری داشته است و امسال نیز برنامه ریزیهای گسترده ای برای ایجاد اشتغال در مناطق مختلف استان در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در ادامه با تشریح برنامه های در دست اقدام بسیج سازندگی تصریح کرد در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامیده است لازم است همه ما با تمام توان برای ایجاد اشتغال و فراهم کردن زمینه های تولید بیشتر تلاش کنیم.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است