شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس : نامگذاری امسال به عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال "و اهمیت مسئله اقتصاد

فرمانده سپاه فجر استان فارس : نامگذاری امسال به عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال "و اهمیت مسئله اقتصاد

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 23 فروردين 1396 ساعت 15:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غیاثیبه نمونه‌های کوچکی از فعالیت‌های موثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال " اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال "و  اهمیت مسئله اقتصاد اشاره کرد. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارسید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در  نشست تخصصی شواری عالی بسیج اصناف استان فارس با بیان اینکه تکلیف خود می‌دانیم مطالبات اصناف از مسولان را پیگیری کنیم، گفت: روسای اصناف و اعضای بسیج اصناف فارس مسائل و مشکلات این قشر را در سطح استان و کشور تفکیک کنند و با هم‌افزایی نخبگان و نقش‌پذیری مدیران این مطالبات را از مسئولان پیگیری کنند. 

 

وی خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانیم فارغ از بحث‌ها و نگاه‌های جناحی در فعالیت‌هایی که انتفاع مردم استان فارس را در پِی دارند، مشارکت کنیم و در این راستا گام برداریم. 

 

فرمانده سپاه فجر با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا طرح‌های بسیار خوبی را برای تامین آب شُرب مردم فارس به مسئولان ارائه داده و اجرا کرده است، گفت: بسیج سازندگی استان فارس با همکاری وزارت جهاد کشاورزی با هدف مقابله با خشکسالی و مدیریت منابع آب طرح تسطیح لیزری هزار و پانصد هکتار از زمین‌های جنوب استان فارس را اجرا کرده و به مسئولان هم پیشنهاد داده‌ایم طرح‌های مقابله با ریزگرد را در پانصد هکتار زمین اجرا کنیم. 

 

وی افزود: اینها تنها نمونه‌های کوچکی از فعالیت‌های موثر سپاه پاسداران و بسیج فارس هستند و نشان می‌دهند اگر بخواهیم می‌توانیم در سایر حوزه‌ها نیز به موفقیت دست پیدا کنیم. 

 

غیاثی خطاب به اعضای شورای عالی بسیج اصناف استان فارس گفت: اداره بسیج توسط اقشار بسیج به صورت هدفمند و با هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های نخبگان صورت می‌گیرد. 

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال " و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون اهمیت مسئله اقتصاد، گفت: بانک انصار و بانک مهر اقتصاد در حوزه اشتغال‌زایی تسهیلات قابل توجهی را به کارآفرینان پرداخت کردند و امسال نیز تسهیلات بسیار خوبی به صنایع تبدیلی و تعاونی‌های کوچک با هدف حمایت از تولید در روستاها ارائه می‌شود. 

 

فرمانده سپاه فجر با تشریح وضعیت منطقه غرب آسیا گفت: آمریکا و استکبار جهانی در سوریه، عراق و یمن به استیصال رسیده‌اند و دلیل آن نفوذ معنوی انقلاب اسلامی در دل‌های مسلمانان جهان است. 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است