شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر فارس: «الگوی برگزاری آئین ها بر اساس اصول انقلاب» توسط هنرمندان بسیجی تعریف شود

فرمانده سپاه فجر فارس: «الگوی برگزاری آئین ها بر اساس اصول انقلاب» توسط هنرمندان بسیجی تعریف شود

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار غیاثی گفت:الگوی اجرایی برای برگزاری آئین ها، جشن ها و مراسم مختلف بر اساس اصول انقلاب اسلامی توسط  هنرمندان بسیجی تعریف و به جامعه ارائه شود.

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد:حضرت فاطمه (سلام الله علیها) الگوی انسان کامل و اسوه تقوا برای تمام زنان و مردان مسلمان است، این بانوی بزرگوار نمونه و شاخص " فدایی ولایت " هستند و زندگی ایشان برای مسلمانان درس ساده زیستی و ولایتمداری است.



وی با تاکید بر اهمیت توجه مسئولان به نظرات نخبگان اقشار بسیج، گفت: حضور مسئولان سپاه در شورای عالی قشر بسیج ضمانت اجرای طرح ها و ایده های نخبگان بسیجی است، فراموش نکنید در هر عرصه ای که توأم با اخلاص تلاش کنیم قطعا خداوند هم به یاری ما خواهد آمد.



فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم تشکیل اقشار بسیج هم فکری و برنامه ریزی برای تحول و انسجام در حوزه فعالیت های انقلابی است.



وی با بیان اینکه بسیج محدود به ماموریت های امنیتی و نظامی نیست بلکه در تمام عرصه های انقلاب اسلامی توانمند و پیشتاز است، گفت: سپاه و بسیج با کسی عقد اُخوت نبسته اند و اگر مسئولی یا جریانی اصول و ارزش های انقلاب اسلامی را برنتابند بسیجیان در مقابل آن ها خواهند ایستاد.



سردار غیاثی خاطرنشان کرد: هنرمندان بسیجی نیازهای انقلاب اسلامی را شناسایی، اولویت گذاری، برای آن ها برنامه ریزی و راهکار ارائه کنند و تولیدات هنری فاخر برای رفع این نیازها توسط بسیج هنرمندان تولید شوند.



وی با بیان اینکه یکی راهبردهای اصلی دشمنان انقلاب اسلامی هجوم نرم فرهنگی به نوجوانان و جوانان کشور است، گفت: تشریح مباحث مربوط به مقابله با جنگ نرم فرهنگی و آگاه سازی پیرامون توطئه های فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی در مدارس و دانشگاه ها مورد توجه مسئولان آموزش کشور قرار بگیرند.



فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی بر روی فضای سایبری سرمایه گذاری کرده اند،افزود: کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت در اذهان نسل جوان کشور یکی از اهداف استکبار جهانی است، هنرمندان بسیجی با حضور موثر در فضای مجازی و تولید آثار فاخر انقلابی با این توطئه دشمنان انقلاب اسلامی مقابله کنند.



وی با بیان اینکه " اسلامی، انقلابی و بسیجی بودن " سه شاخصۀ اصلی آثار هنرمند تراز انقلاب اسلامی هستند، گفت: الگوی اجرایی برای برگزاری آئین ها، جشن ها و مراسم مختلف بر اساس اصول انقلاب اسلامی توسط  هنرمندان بسیجی تعریف و به جامعه ارائه شود.



سردار غیاثی با تاکید بر اینکه تمام فعالیت ها در استان فارس باید ذیل عنوان " سومین حرم اهل بیت (ع) " برنامه ریزی و تعریف شوند، گفت: بسیج هنرمندان با تربیت هنرمندان متعهد، مومن و انقلابی می تواند در عرصه هنر جریان سازی کند، نباید نسبت به ناهنجاری ها در فرهنگ و هنر بی تفاوت باشیم بلکه هنرمند بسیجی و انقلابی اگر انحرافی در عرصه فرهنگ و هنر ببیند عکس العمل منطقی و به موقع نشان خواهد داد.



وی با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج هنرمندان " فرهنگ سازی در تراز انقلاب اسلامی " است، عنوان کرد: ادبیات دفاع مقدس و پایداری نمونه ای موفق از فرهنگ سازی هنرمندان انقلابی است که باید در تمام عرصه ها شاهد این نوع فرهنگ سازی باشیم.

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است