شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر فارس: حضور مردم در مراسم 9 دی اعلام آمادگی برای دفاع از انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه فجر فارس: حضور مردم در مراسم 9 دی اعلام آمادگی برای دفاع از انقلاب اسلامی است

منتشرشده در فارس شنبه, 11 دی 1395 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار غیاثی گفت :حضور گسترده مردم مومن شیراز در این مراسم تجدبد بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و اعلام آمادگی آنان برای حضور در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجرتصریح کرد: استکبار جهانی هیچ‌گاه از هدف اصلی خود که براندازی انقلاب اسلامی است چشم پوشی نکرده و از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند.

 وی با بیان اینکه حماسه مردمی نهم دی‌ماه هیچ گاه فراموش نخواهد شد، افزود: فتنه گران و حامیان خارجی آن ها تمام تلاش خود را برای براندازی انقلاب اسلامی در سال 88 بکار گرفتند اما بصیرت سیاسی ملت ایران و رهبری مدبرانه امام  خامنه ای (مدظله العالی) ضامن بقای انقلاب اسلامی شد.

 

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی خواص در برهه های حساس تاریخ انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: سران فتنه بعنوان سردمداران، خواص بی بصیرت که سکوت پیشه کردند و حمایت استکبار جهانی از فتنه گران عوامل اصلی بروز فتنه در سال 88 بودند.

 

وی با تاکید بر اینکه گناه سران فتنه در سال 88 نابخشودنی است، گفت: راهبرد اصلی دشمنان انقلاب اسلامی تاثیرگذاری بر  اذهان جامعه بخصوص خواص در راستای تغییر محاسبات و تصمیمات است، بروز فتنه نشان داد استکبار جهانی هیچ‌گاه از هدف اصلی خود که براندازی انقلاب اسلامی است چشم پوشی نکرده و از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند.

 

سردار غیاثی خاطرنشان کرد: تبیین اهداف اصلی حضور گسترده مردمی نُهِ دی و ثبت وقایع این روز بزرگ در قالب تصاویر و گزارش رسالت مهم رسانه های انقلابی است تا این روز بزرگ بعنوان شاخصۀ همیشگی " بصیرت سیاسی و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه " در اذهان نسل امروز و آینده ایران نهادینه شود.

 

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم 9 دی برای دشمنان انقلاب اسلامی و عناصر فتنه گر نااُمید کننده است، افزود: جوانان مومن و انقلابی و اقشار مختلف ملت ایران روز بزرگ 9 دی را مانند بیست و دوم بهمن و سایر روزهای مهم در تاریخ انقلاب اسلامی برای همیشه در تاریخ کشور زنده نگاه خواهند داشت.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه ملت ولایتمدار ایران در 9 دی 88 نشان داد تا پای جان از انقلاب اسلامی و مقدسات دینی دفاع خواهد کرد، اظهار کرد: هیچ‌گاه نباید به دشمن و تغییر تاکتیک هایش اعتماد کرد، بدانید تا زمانی که ملت ایران پای ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و حمایت از مظلومان عالم ایستاده دشمنی ها، تحریم ها و توطئه های استکبار جهانی بر علیه جمهوری اسلامی پایان نخواهند یافت.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است