شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد؛ جریان سازی فرهنگی و تولید آثار فاخر هنری در تراز انقلاب اسلامی

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد؛ جریان سازی فرهنگی و تولید آثار فاخر هنری در تراز انقلاب اسلامی

منتشرشده در فارس شنبه, 25 دی 1400 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: تعامل هر چه بیشتر نهادهای انقلابی و فرهنگی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان پیش نیاز مهم جریان سازی فرهنگی و تولید آثار فاخر هنری در تراز انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس با تاکید بر اهمیت توجه به ظرفیت های  فرهنگی و هنری استان، گفت: کشف و پرورش استعدادهای بالقوه در حوزه فرهنگ و هنر فارس مسئله مهمی است که باید بصورت ویژه توسط دست اندرکاران دنبال شود. 

 

وی خاطرنشان کرد: بسیج فارس با توجه به ظرفیت های عظیم و حضور در سراسر استان برای کمک به توانمندسازی فعالان عرصه فرهنگ و هنر آمادگی کامل دارد.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی نیازمند جریان سازی و استمرار فعالیت های تاثیرگذار هستیم، گفت: بسیج فارس و سپاه فجر با تمام امکاناتی که در اختیار دارند و با وجود ظرفیت و ارتباط گسترده با مردم آماده هم افزایی و همکاری با مسئولان فرهنگی و هنری استان در این زمینه هستند.

 

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های مذهبی و فرهنگی استان فارس و بخصوص شهر شیراز باید در سطح ملی و جهانی معرفی شوند و این رسالت مهم مسئولان و فعالان فرهنگی و هنری است.

 

وی با تاکید بر اهمیت تولید آثار فاخر در حوزه فرهنگ و هنر، گفت: هنرمندان انقلابی می توانند با تولید آثار فاخر هنری در حوزه کتاب، فیلم، مستند و ... به درخشش نام فارس در سطح بین المللی و اقبال مخاطب نوجوان و جوان به تولیدات فرهنگی بومی استان کمک کنند.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه دیدگاه سپاه استان فارس هم افزایی و همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است، عنوان کرد: تعامل هر چه بیشتر نهادهای انقلابی و فرهنگی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان پیش نیاز مهم جریان سازی فرهنگی و تولید آثار فاخر هنری در تراز انقلاب اسلامی است.

 

سردار بوعلی افزود: برگزاری برنامه‌های شاخص فرهنگی و هنری در سطح بین‌المللی نظیر کنگره بین‌المللی پیامبر رحمت و موضوعاتی از جمله حمایت از هنرمندان بومی،  ترویج کتابخوانی، کاهش آسیب های اجتماعی، توانمند سازی فعالان فرهنگی انقلابی و مدیریت جهادی همواره مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران عرصه فرهنگ و هنر استان فارس قرار داشته باشد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است