شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد: آموزش و توانمندسازی استعدادها رسالت سازمان بسیج مداحان است

فرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد: آموزش و توانمندسازی استعدادها رسالت سازمان بسیج مداحان است

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 28 آبان 1399 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: آموزش و توانمندسازی استعدادها رسالت بسیار مهم سازمان بسیج مداحان استان فارس است.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج مداحان فارس عنوان کرد: وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی تبلیغ دین اسلام است و حوزه‌های علمیه نیز کار تربیتی و آموزش را انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر مقوله هم‌افزایی در انجام کارها به موضوع اموری مانند تبلیغ دینی اشاره و بیان داشت: بسیج مداحان قصد رقابت، تقابل و موازی‌کاری ندارد.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: همه هنر سپاه و بسیج در اقشار این است که بتواند با حضور در همه جامعه، ظرفیت ملی را در صورت نیاز هم‌افزایی کند.

وی با اشاره به انتظارت سپاه از بسیج مداحان گفت: در بسیج مداحان این توقع را داریم که در راستای اهداف خود، هم‌افزا باشد که ظرفیت بسیج را به کمک بیاورد تا به سمت رشد حرکت کند چراکه همه سپاه پشتیبان این قشر هستند و باید ظرفیت‌ها شناسایی شود.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با تاکید بر حفظ حرمت عزیزان پیشکسوت در این عرصه بیان داشت: باید از تمامی ظرفیت مداحان استفاده شود و به استعدادیابی توجه ویژه شود و آموزش و توانمندسازی مداحان نیز باید به صورت ویژه مدنظر این سازمان قرار گیرد.

سردار بوعلی در ادامه ایجاد بستر برای انجام فعالیت‌ها را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: بسیج مداحان باید محور این ارتقا قرار بگیرد، هر مداحی در هر مکانی هدف بسیج مداحان است و اصلاً نباید تمام ظرفیت‌ها را به یک مکان خاص ختم کرد و باید از ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد.

فرمانده سپاه فجر فارس ابداع و ابتکار را از مهم‌ترین موارد قابل توجه در سازمان بسیج مداحان عنوان و بیان کرد: در اثر زمان، سبک‌ها و سلایق تغییر می‌کند و باید بسیج مداحان به این نکته توجه داشته باشد.

سردار بوعلی در پایان با تاکید بر حفظ وحدت در نیروهای مسلح، از زحمات روح‌الله همت‌پور مسئول سابق سازمان بسیج مداحان فارس قدردانی و محمدعلی رضایی را به عنوان مسئول جدید این سازمان معرفی و ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی، تلاش و هم‌افزایی شاهد رشد و پیشرفت مداحی در کل استان فارس باشیم و آنچه نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) است در این استان محقق شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است