شما اینجا هستید: خانهاستانهافارس فرمانده ناحیه لارستان:  مرحله سوم کمک‌های مومنانه در لارستان آغاز شد

 فرمانده ناحیه لارستان:  مرحله سوم کمک‌های مومنانه در لارستان آغاز شد

منتشرشده در فارس سه شنبه, 27 آبان 1399 ساعت 12:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده ناحیه لارستان گفت :مرحله سوم طرح کمک‌های مومنانه و مواسات در این شهرستان به همت خیرین، مردم مومن و نیک‌اندیشان با مشارکت پایگاه‌های مقاومت بسیج آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار امیر جاهدی فرمانده ناحیه لارستان اظهار داشت: مردم مومن و نیک اندیشان لارستانی در مراحل قبلی و از بروز بیماری کرونا تاکنون افزون بر ۵۰ میلیارد ریال در قالب بسته های معیشتی به نیازمندان این خطه و با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج ،کمک کردند.

 

وی بیان کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان حدود ۲۶ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۵ میلیارد ریال به دست خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده از بیماری رونا در شهرستان لارستان توزیع شد.

 

جاهدی ابراز داشت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که از ابتدای ماه محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه داشت نیز افزون بر هشت هزار و ۲۳۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۱۶ میلیارد و ۴۶۴ میلیون ریال در اختیار محرومان و افراد نیازمند قرار گرفت.

 

فرمانده ناحیه لارستان اظهار داشت: همچنین در این مرحله، ۳۸ سری جهیزیه عروس به نوعروسان نیازمند ،۵۱هزار و ۷۹۲ بسته اطعام، یک هزار و ۹۵ بسته لوازم التحریر، ۲۵۱ راس قربانی، ۱۲۴ عدد موبایل و تبلت و ۹۷۹ کارت هدیه به افراد نیازمند و آسیب دیده اهدا شد.

 

جاهدی از عموم مردم، خیران درخواست کرد، با توجه به برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه اهدایی های خود را در قالب کمک‌های مومنانه و بسته‌های معیشتی به جامعه هدف و نیازمندان اختصاص دهند.

 

مردم لارستان همواره در زمینه نیک اندیشی و خیراندیشی در کشور و استان فارس زبانزد بوده ؛ نیک اندیشان این شهرستان تهدید کرونا را به فرصتی برای جلوه‌گر ساختن عینی نوعدوستی و کمک به نیازمندان تبدیل کردند.

 

لارستان به مرکزیت شهر لار از شهرستان های جنوبی فارس است که مرکزآن حدود ۳۸۰ کیلومتر با شیراز فاصله دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است